Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Milijardu i petstošezdesetsedam miliona singlova.

Nema potrebe da ih navodim, jer ionako neće niÅ¡ta znaÄiti većini zaljubljenika u progresivu sedamdesetih.

A sada, jedno od retkih remek dela ex-SFRJ produkcije:

dsc00337uk4.th.jpg

Ako se ne varam, vec drugi put "reklamiras" ovu plocu. A, ja se drugi put cudim.

Imam jednu tu prakticno nekoriscenu. Ponecu ti je prvom prilikom :cheers

Link to comment
Share on other sites

Pod utiskom sjajne sinoćne svirke (koja se, takva, održava samo jednom godišnje, na Dan zaljubljenih, u jednom lokalu u Petrovaradinu), danas ceo dan:

Elvis Presley - Elvis: Viva Las Vegas (2007) (Live, 2-CD Limited Edition)

Tu je i prvi koncert nakon devetogodišnje pauze (1969).

Elvis, The Greatest.

post-1432-128510783481_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kakve reakcije!

Vrlo sam ozbiljan kada kažem da je ovo sjajan album i da su Äavoli straÅ¡an bend.

Å to se tvoje ponude tiÄe, zbrujiću - spakuj. Moja je ploÄa u odliÄnom stanju, ali neka je joÅ¡ jedna u rezervi.

Poneću ti i onaj sledeći. Mislim da je neki žut omot :cheers

Link to comment
Share on other sites

Kakve reakcije!

Vrlo sam ozbiljan kada kažem da je ovo sjajan album i da su Äavoli straÅ¡an bend.

Å to se tvoje ponude tiÄe, zbrujiću - spakuj. Moja je ploÄa u odliÄnom stanju, ali neka je joÅ¡ jedna u rezervi.

SluÄajno sam ovih dana kupio ovaj CD, jer je neko "pozajmio" prethodni primerak. Volim ovo, mada nije baÅ¡ neki "intelektualni izazov". :cheers A naÅ¡lo bi se i dosta boljih ex-SFRJ izdanja.

Link to comment
Share on other sites

Jeste li slusali ovo:

Posle "podeljenih" utisaka s pocetka, odlucio sam da mi je dobro, iako jako lici na nesto sto sam vec mnogo puta cuo.

Heartless Bastards - Stairs and Elevators (2005, Fat Possum)

Iako dolazi iz Possuma, nema (direktne) veze s bluzom, a pogotovu ne s Severnim Mississippijem.

post-1432-128510784803_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu a da ne preporucim:

Brett Anderson - prvi solo istoimeni posle The Tears-a i Suede-a, i drugi Wilderness...

Izmedju ova dva je izdao i EP koji je za svaku preporuku, sa Back to you sa Wilderness-a, ovog puta zivlji i bez Emmanuelle Seigner kao pratecim vokalom i par pesama sa BA, ali u akusticnim verzijama...

And when the pigs fly

And when the planets die

That's when I come back, when I come back to you .... posveceno svim bivsim....

post-3513-128510786416_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...