Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Karika koja je nedostajala:

Sedamdesetih sam imao na traci izvanrednu Mejlovu kompilaciju "Blues giant" (dupli album). Devedesetih sam nabavio sve njegove CD-ove iz zlatnog perioda Å¡ezdesetih i poÄetka sedamdesetih kojih sam se dokopao, ali sam znao da neÅ¡to fali, jer nisam na njima naÅ¡ao 4-5 izvanrednih stvari sa kompilacije. Sada, zahvaljujući internetu, nije teÅ¡ko popunjavati "rupe": Falio je "The blues alone". OÄekivano, odliÄan album.

post-2581-128510750075_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

sluša se jedan od sjajnih mix-eva na Tiloš radiju (6:10min :D ) fenomenalne Mađarske labele chi-recordings....

u pitanju je moderni fusion jazz sa mnostvom elektronike, tipa amon tobin, up, bustle n out...

indexhez.gif

:cheers radio stanica prva liga/uz cafe 98,6 mada,ovi sad nesto malo tako komercijalizuju/na "tilos rádió" radi neki nas covik,obicno u "nocnoj smeni/ili ranoj jutarnjoj"..pusta mjuuzz do [email protected] kaze moj jedan moj poznanik sto isto radi tamo "nista ga ne razumem :D kad prica,al ima super muzike" :D

..idem da slusam dalje Bob Dylan "Blood on the tracks"

:D

Link to comment
Share on other sites

oÄekivao sam Pajo da ćeÅ¡ se javiti :D , eh kada se samo setim kada nam je drugar koji je živeo u PeÅ¡ti donosio mjuzu pre 10ak godina, visio po "tilos rádió" žurkama... prvi put Äuli za Photek-a... to bejaÅ¡e dani.... :D

:D ..keep on...trazi "radove" ovdasnjih lokalnih DJ matadora "cyborg templar" i "infragandhi" :D

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...