Jump to content


Hi-Files 34 u prodaji od 01.03


Ljuba

Recommended Posts

Accu, ti si bas odlucio da me nesto provociras? Ne znam zasto, ali OK, ako cemo tako da se igramo.

Inace pozdrav za HiFi Media magazine.

Njihova cena je 30 kuna sto je oko 320 dinara.

Cena od 200 dinara je klasicno dampiranje sa cime je urednik magazina upoznat, a naravno radi se o neprodatim primercima koji se salju u Srbiju sa zakasnjenjem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Obrisan offtopic. Eh da imam ceo dan da brisem po svim temama.

@mrmot, uh al je pala kuna, nisam ni znao.

Znam da u Madjarskom imaju Sztereo i Digitalis Hazimozi i da oba casopisa imaju manje od 80 strana, a kostaju 4 evra.

Kao sto rekoh, trudicemo se da pruzimo nasim citaocima najvise sto mozemo. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Sound Forge-a... Licencu smo dobili od Sonyja zahvaljujući članstvu u EISA.

Tekst je trebao da bude prvenstveno prezentacija novih mogućnosti, šta je to novo u odnosu na verziju 9, ali i kako skinuti šum sa ripovanih ploča.

Nažalost, tekst je na kraju doživeo stravično kasapljenje od strane glavnog i odgovornog urednika, zbog manjka prostora u časopisu. :lol:

Posto citaoci casopisa nisu clanovia EISA-e, a deo njih i ne koristi Windows, mozda bi bilo zanimljivo napisati nesto i o Aduacity-ju? Mozda nije resenje za studio, ali za kucnu upotrebu je sasvim korektan softver, i jos beskonacno jevtiniji :D.

Link to comment
Share on other sites

sto se tice novog broja, kupio sam ga danas i mogu da kazem da mi se veoma svidja ona srebrna boja slova i naslovene

strane :D , nisam ga jos ni otvorio, cekam da se malo rascisti guzva u kuci..pa onako lepo na tenane, veceras da uzivam... :D

...uskoro slede i fotografije :lol: :

pozz

:D

:(

Edit Paja - razlog: flame

Link to comment
Share on other sites

p.s. A sto se tice novog broja, kupio sam ga danas i mogu da kazem da mi se veoma svidja ona srebrna boja slova i naslovene

strane :D , nisam ga jos ni otvorio, cekam da se malo rascisti guzva u kuci..pa onako lepo na tenane, veceras da uzivam... :D

...uskoro slede i fotografije :lol: :

pozz

:D

:(

Link to comment
Share on other sites

Obrisan offtopic. Eh da imam ceo dan da brisem po svim temama.

@mrmot, uh al je pala kuna, nisam ni znao.

Znam da u Madjarskom imaju Sztereo i Digitalis Hazimozi i da oba casopisa imaju manje od 80 strana, a kostaju 4 evra.

Kao sto rekoh, trudicemo se da pruzimo nasim citaocima najvise sto mozemo. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Najzad se malo guzva u kuci rascistila :screwy i nadjoh za sebe malo vremena da prelistam novi broj "Hi-Files"-a.

Odmah na pocetku mogu da konstatujem da je mozda i najbolji broj do sada! :screwy

A..o..jutrosnjoj potrazi za casopisom koja je bila, pa slobodno mogu reci..a ne preterati, prava pravcata drama, uzas..jedva sam ga pronasao!

..uzgred evo i malo fotografija kako sam i obecao:

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za Ljubu.

Ja sam novi pretplatnik i ovo bi trebalo da bude prvi isporuÄen broj. Pitanje je - da li Å¡aljete poÅ¡tom ili kurirskom službom?

Navikao sam da kupim Äasopis istog trena kad se pojavi kod kolportera u knezu pa sam sad nervozan jer ga nemam u rukama.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za Ljubu.

Ja sam novi pretplatnik i ovo bi trebalo da bude prvi isporuÄen broj. Pitanje je - da li Å¡aljete poÅ¡tom ili kurirskom službom?

Navikao sam da kupim Äasopis istog trena kad se pojavi kod kolportera u knezu pa sam sad nervozan jer ga nemam u rukama.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...