Jump to content


Hi-Files 34 u prodaji od 01.03


Ljuba

Recommended Posts

TEMA BROJA

Gramofonske sekcije

Sound Forge 10

INTERVJU

Luke Manley, VTL

TESTOVI

Project Phono Box II USB

NAD PP-3

Clearaudio Smart Phono

Creek OBH-15

Naim Stageline-N

Sonos Digital Multi-Room Music System

Clearaudio Concept

Naim CD5 XS

Exposure 2010S2

Opera Grand Mezza

Dynaudio Excite X12

Monitor Audio Silver RX6

Finel Audio Epsilon

Yamaha RX-V2065

Harman Kardon AVR142 & HKTS11

Samsung HT-BD1255

TEAC DR-H300

Retro - Marantz 2250B

MUZIKA & FILM

Audiofilske recenzije

Sade

CD recenzije

DVD recenzije

post-45-128511009921_thumb.jpg

post-45-128511009921_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Kakav biser mudrosti! Sigurno si jako ponosan na sebe (i trebalo bi da budeš!). :wave2

Aj sad ozbiljno...

Prvo ... onaj ko ne zna da skine Sound Forge preko torenata, nema šta da radi sa takvim programom (uz dužno poštovanje prema svima, ali - tako je). Drugo ... kada bi se malo potrudio da razumeš pravi smisao mog pitanja, shvatio bi da to što si napisao nije ni približno toliko pametno i duhovito koliko ti misliš da jeste? :wave2

Hi-Files nije Äasopis o snimanju i produkciji audio materijala, pa me je zanimalo zbog Äega se tu naÅ¡ao Älanak o programu za snimanje i obradu zvuka.

Recimo, meni je palo na pamet da se Älanak pojavio zato Å¡to:

- od ovog broja redakcija uvodi rubriku o softveru and/or hardveru ...

- neko ima želju da objasni ljudima neke osnovne zahvate sa audio fajlovima ...

- neko ima želju da ljudima (samo jednom, u jednom broju) predstavi jedan lep i koristan program.

Ajd uzdravlje...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam danas video novi broj na kioscima Štampe... ne, mislim da mi se ne priviđa, već su neki distributeri novina postali ozbiljni.

Što se tiče Sound Forge-a... Licencu smo dobili od Sonyja zahvaljujući članstvu u EISA.

Tekst je trebao da bude prvenstveno prezentacija novih mogućnosti, šta je to novo u odnosu na verziju 9, ali i kako skinuti šum sa ripovanih ploča.

Nažalost, tekst je na kraju doživeo stravično kasapljenje od strane glavnog i odgovornog urednika, zbog manjka prostora u časopisu. :lol:

Još samo važna napomena, nova cena časopisa je 300 dinara. Vrlo dobro znate da je cena oduvek bila između 2,5 i 3 evra. Do promene je došlo zbog poskupljenja... pa skoro svega, kao i devalvacije dinara. Ovu promenu u ceni ćemo nažalost mi osetiti tek nakon 105-110 dana, kada stigne naplata od prodaje ovog broja.

U poređenju sa HiFi časopisima u Srbiji, Hrvatskoj i Mađarskoj, mi smo najjeftiniji i sa najvećim brojem strana.

Hvala na razumevanju

Link to comment
Share on other sites

Accu, ti si bas odlucio da me nesto provociras? Ne znam zasto, ali OK, ako cemo tako da se igramo.

Inace pozdrav za HiFi Media magazine.

Njihova cena je 30 kuna sto je oko 320 dinara.

Cena od 200 dinara je klasicno dampiranje sa cime je urednik magazina upoznat, a naravno radi se o neprodatim primercima koji se salju u Srbiju sa zakasnjenjem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...