Jump to content


Yamaha R-N600A


snatch

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 sati ranije, VU metar said:

Cena Yamahe je...? Koji dac imaš trenutno?

Yamaha je oko 800EUR. Trenutno imam DAC/Headamp Fiio K5 Pro ESS, izvor lap top, slušalice Beyerdynamics DT880. Pristojno to zvuči sa slušalicama.

10 sati ranije, Zvukoljub said:

E da, a i ono što kaže siroma. Na širu stranu recimo ELAC Debut ConneX + iFi ZEN Stream u (skoro) nearfield i toeto.

Volela bih da streamer ima display i daljinski da ne bih svaki čas gledala u telefon, a i da ima standardne dimenzije audio komponenti. Zbog toga mi je u najužem izboru bio CA CXN V2. Ako bih izbacila displej iz kriterijuma, onda bi mogao i CA AXN.

10 sati ranije, Iron man said:

Daj neki crtež rasporeda stvari u sobi.

 

Slika nije baš u santimetar tačna, crtala sam po sećanju, ali otprilike to je to. Ima još nekih stvari u sobi ali sve bi moglo da leti osim kreveta, fotelje i ormara.

image.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, snatch said:

Volela bih da streamer ima display i daljinski da ne bih svaki čas gledala u telefon, a i da ima standardne dimenzije audio komponenti.

Displej na strimeru je sjajna stvar pod uslovom da si na metar od njega konstantno, inače baš i nema neke svrhe. Nemoj CA pre nego što čuješ i budeš sigurna da ti se sviđa zvuk. Meni se sviđa CocktailAudio X45 mnogo, al mi je malo van dometa.

Link to comment
Share on other sites

Meni su te komplikovane sprave za izbegavanje, kao ova Yamaha, osim toga previše je tu snage za taj mali prostor. Pojačalo se kupi i zvučnici, ili aktivni zvučnici, pa se na to kače dakovi, strimeri i ostalo. Kad taj digitalni deo zastari, samo on se menja, ostalo ostaje. U svakom slučaju ja sam pre za pojačalo i zvučnike, nego za aktivne zvučnike, osim za PC.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta je to, obrisao sam svoju pisaniju. Gore piše jedno, dole drugo. Mislim nije ni bitno, verovatno je sve to izmišljeno. Još ne videh spravu gde se snaga smanjuje na 4oma.

Rated power [20 Hz-20 kHz 0.07 % THD] 80 W+80 W (8 ohms) 60 W + 60 W (4 ohms)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Предпостављам да је у питању снага на различитим отпорнистима звучника. Изгледа да је Јамаха уштројила снагу због више разлога а по нај више да је грејање у питању!

Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...