Jump to content


Sansui AU 101


gilele

Recommended Posts

Dosao sam u posed pojacala i ostao u neverici.Sta da radim ?

Pojacalo je potpuno novo,novo,novo -- fabrika.Mislim da nije nikada radilo.Da li da menjam kondezatore , elektrolite ili da nista ne diram ?

Planiram da nadjem neke kutije sa papirnom membranom iz 70-ih pa da probam da uparim.Ako moze i neki savet za kutije.

Nisam jos isprobao pojacalo.

 

 

sansui2.jpg

sansui3.jpg

sansui1.jpg

sansui4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 sati ranije, gilele said:

Dosao sam u posed pojacala i ostao u neverici.Sta da radim ?

Pojacalo je potpuno novo,novo,novo -- fabrika.Mislim da nije nikada radilo.Da li da menjam kondezatore , elektrolite ili da nista ne diram ?

Planiram da nadjem neke kutije sa papirnom membranom iz 70-ih pa da probam da uparim.Ako moze i neki savet za kutije.

Nisam jos isprobao pojacalo.

 

 

sansui2.jpg

sansui3.jpg

sansui1.jpg

sansui4.jpg

Za početak ga operi od štroke da ne fasuješ neku boleštinu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ukljucio sam i radi fantasticno.Iz dana u dan je sve bolji.Bio sam upravu i ovaj primerak je potpuno nov.Ovo nije nikada radilo.

Problem su kompleksasi na ovom forumu koji misli da imaju smisao za humor.Slike su izvorne i tako izgleda pojacalo Sansui AU101, kada izvucete iz nekog podruma.Ja sam osetio zadovoljstvo.Ocigledno da balerine nemaju taj osecaj , izuzev kompleksa i pomisli da su mnogo pametni .

Ovaj mali Sansui AU 101 je fantastican.

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2023 at 12:44 AM, srdjan_cvetkovic said:

Za početak ga operi od štroke da ne fasuješ neku boleštinu.

Opusti se.Nisam ovde da reklamiram prodaju Sansui pojacala.Nije nista nasminkano i nalickano na slikama u cilju prodaje.Ovo je stvarno novo posle 49 godina !!! Raspitao se i dobio sam informacije kako i zasto !!!

Mali , jeftin ali dobro pojacalo.Nije nesto posebno skupo ili bombasticno ali dobro zvuci.

To se kaze da je "mali" bez kompleksa-- Sansui au101 !!!

Link to comment
Share on other sites

Pa mora nekada ovima sto nose "suknje" da se odgovori.Naravno , uz duzno postovanje svim zenama i damama.

Nema sta pametno da odgovori ali eto da nesto kaze i "bidne" frajer u suknji s' smisao za humor.I to jos donator foruma , kao sve je prosao u zivotu i u hifi segmentu.

Nakupio pamet celog sveta.

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, gilele said:

Pa mora nekada ovima sto nose "suknje" da se odgovori.Naravno , uz duzno postovanje svim zenama i damama.

Nema sta pametno da odgovori ali eto da nesto kaze i "bidne" frajer u suknji s' smisao za humor.I to jos donator foruma , kao sve je prosao u zivotu i u hifi segmentu.

Nakupio pamet celog sveta.

KONAČNO MUŠKO NA FORUMU!

Link to comment
Share on other sites

O čemu se ne može govoriti, o tome se mora ćutati... rece Vitgenstajn... al hajde da napišem.
Ponekad imam jak osecaj da je ovo forum preprodavaca ploca, gramofona, kablova....hi fi opreme... servisera i latentnih zaljubljenika u lemilicu.
Ako smem da primetim najmanje je iskrenih i časnih audiofila, a jos manje ljubitelja muzike.
Gresim li?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ZoranR said:

O čemu se ne može govoriti, o tome se mora ćutati... rece Vitgenstajn... al hajde da napišem.
Ponekad imam jak osecaj da je ovo forum preprodavaca ploca, gramofona, kablova....hi fi opreme... servisera i latentnih zaljubljenika u lemilicu.
Ako smem da primetim najmanje je iskrenih i časnih audiofila, a jos manje ljubitelja muzike.
Gresim li?

Svaki audiofil je ujedno i trgovac. Naime, retko ko od audiofila kupi sistem i miran je 20 godina, uglavnom u potrazi za Svetim Gralom kupuje se, prodaje se, formira se sistem godinama i samo je pitanje vremena kad će crv za menjanje da proradi, kod nekog pre kod nekog kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...