Jump to content


Koji Technics CD plejer kupiti?


HMrules

Recommended Posts

Želeo bih da kupim Technics CD plejer sa daljinskim pa mi treba preporuka pošto sam gledao oglase na KupujemProdajem i video da ima dosta plejera ali ne znam koji plejer kupiti, interesuje me da li se može naći neki ok CD plejer za 50-60€ ili su svi bolji CD plejeri preko 100€?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, srdjan_cvetkovic said:

A što baš Technics?

Ovaj nije Technics, ali je okay za ovoliko koliko se traži.

 

Nekako mi je Technics najviše zapao za oko, zato sam hteo njega.

Ima li neke velike razlike između Marantza CD-42 i CD-53MKII?

Link to comment
Share on other sites

Uzmi u obzir i godine, ali nisu neke pare za plakanje. Neverovatno su pouzdani uglavnom i danas i svakako mnogo bolji od vecine danasnjih transporta koje ce vrlo lako i nadziveti...sto je zapravo strasan podatak. Naravno sve zavisi koliko je "presao". Uz dobar dac to i danas moze zvucati kao dobar gramofon. Na probu prilikom tako neceg starog ponesi dosta diskova, koji i nisu bas najboljeg stanja. Kad je u dobrom stanju treba da cita bukvalno i sve , cak i one diskove sa kojim strajkuju mnogi. Imaju jako dobru korekciju greske.

Link to comment
Share on other sites

21 sati ranije, HMrules said:

Želeo bih da kupim Technics CD plejer sa daljinskim pa mi treba preporuka pošto sam gledao oglase na KupujemProdajem i video da ima dosta plejera ali ne znam koji plejer kupiti, interesuje me da li se može naći neki ok CD plejer za 50-60€ ili su svi bolji CD plejeri preko 100€?

Поседујем СЛ-ПГ 480А у бруталном стању, дођи и носи га мени само стоји и изиграва притискач за папир. Користи CDM-12.1/15 булит пруф транспорт.

Скоро џабе!

Link to comment
Share on other sites

Postoji verovatno. Samo treba prvo naći. Ja sam imao sreće za televizore, Marantz CD63, Pioneer DV300 i DV393. Za sve sam našao jeftine kopije identične originalu. I sve radi, čak i meny radi za TV-ove što obično neće kod univerzalnih. Originale sklonim i ne koristim, ako se desi da zatreba uvek imam original daljinski.

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Nixie said:

Tako sam ih i plaćao 9-10$ sa poštarinom. Ne znam kako im se isplati to praviti za te pare, ali dobri su ti zamenski daljinski, traju godinama.

Постоји тезга на пијаци Зелени Венац, улаз на ћошку Народног Фронта и Каменичке е тај ако нема даљинац који вам треба онда......и сваки је око 800 Динара.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...