Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

Nije mi bas toliko stalo, 

a ni sam ne verujem da je stvarno neka muljaza u pitanju.  :thumbsup2

 

 

 

Znaci jedino me interesuje da li ga neko konkretno zna, da li je saradjivao sa njim i u kom je fazonu covek?

 

Bilo mi je bez veze sto ne odgovara na poruke, iako se u medjuvremenu logovao na KP radi postavljanja novog oglasa.

 

Nedostatak zelje za komunikacijom kod prodavaca mi nikada do sada nije slutio na dobro,

ali ipak hajde da pitam, mozda je covek sasvim ok i na mestu.

 

 

I sam vidim da je sirenje price oko porekla broja telefona bilo kontraproduktivno i nepotrebno za dobijanje trazene informacije.

 

Hteo sam samo da pojasnim zasto ga nisam odmah zvao,

a to u stvari za sustinu ovog pitanja nije ni bitno,

znaci zaboravite pricu o broju telefona.

 

 

 

.

Ako ti kao što kažeš nije toliko stalo onda odustani, meni je stalo do tog uređaja!!!

P.S. Dragi kolega, ni ti mene nisi udostojio odgovora, boga mi još od 24-tog marta ???!!!!!!????

Link to comment
Share on other sites

BaÅ¡ sam sad pogledao messenger i piÅ¡e da joÅ¡ nisi proÄitao??

 

Sad pogledah i ja, i stvarno!!!

 

Imam dodatnih 6 neprocitanih raznih poruka od drugih clanova! :oops:  :o

 

 

Poslednjih meseci sam redje nego inace posecivao forum, a promene softvera foruma su mi jos uvek nekako nove.

 

Imam relativno veliki monitor sa velikom rezolucijom, sve je sitno, pa cesto ne primetim onu malu crvenu brojku pored imena sasvim gore desno.

 

Ranije je iskakao java popup sa obavestenjima o novim porukama.

 

Izvini! 

Link to comment
Share on other sites

Sad pogledah i ja, i stvarno!!!

 

Imam dodatnih 6 neprocitanih raznih poruka od drugih clanova! :oops:  :o

 

 

Poslednjih meseci sam redje nego inace posecivao forum, a promene softvera foruma su mi jos uvek nekako nove.

 

Imam relativno veliki monitor sa velikom rezolucijom, sve je sitno, pa cesto ne primetim onu malu crvenu brojku pored imena sasvim gore desno.

 

Ranije je iskakao java popup sa obavestenjima o novim porukama.

 

Izvini! 

Prihvaćeno. PriÄaćemo na PP :cheers

Link to comment
Share on other sites

Sad pogledah i ja, i stvarno!!!

 

Imam dodatnih 6 neprocitanih raznih poruka od drugih clanova! :oops:  :o

 

 

Poslednjih meseci sam redje nego inace posecivao forum, a promene softvera foruma su mi jos uvek nekako nove.

 

Imam relativno veliki monitor sa velikom rezolucijom, sve je sitno, pa cesto ne primetim onu malu crvenu brojku pored imena sasvim gore desno.

 

Ranije je iskakao java popup sa obavestenjima o novim porukama.

 

Izvini! 

 

Offtopic: Meni se desi da mi ponekad, niÄim izazvan, Win live Mail baci poruku u Junk Mail, bez obaveÅ¡tenja ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Da opisem svoje neprijatno iskustvo sa zdravko hifi sa kp. 

 

Zvao me decko prvo i nudio mi tascam cd-601 u zamenu za mog tehniksa uz malu doplatu. Odbijem ga. Tehniks stoji ispod kreveta, ali nema veze, odbijem ga ja.

Zove me pre neki dan decko opet; delovao mi ok - tehniks i dalje stoji; cd mi treba - hajde da uzmem cd.

Naglasavam da sam se napravio pametan, uprkos upozorenju drugih forumasa: odem ja kod Zdravka, ponesem mog tehniksa - zbrza me on - evo vidis radi; cita kao munja - cita stvarno - ha jedna pesma. Ja pitam laser - on meni laser perfektan.. Gurnu on meni cd plejer (dok se nisam opasuljio).

Dosao srecan kuci; cd radi, ja presrecan sa zvukom.

 

I tako...radio cd 2-3 sata, slusao ja muziku 2-3 sata. Posle 2-3 sata uzeo da promenim disk i krr..krr. Krcka svaki od cd-ova (cak i oni koje sam slusao). Kazu starije kolege laser, ja im potpuno verujem - laser.. 

Zovem Zdravka, kazem laser; kaze Zdravko - ti si prevarant - kod mene je to radilo. Aj sve - ali on meni JA PREVARANT! Jos mu rekao da se tehniksu s vremena na vreme gasi jedan kanal.. JA PREVARANT!  Bla-bla tu kao; moze da mu vratim cd, ali da ga prvo namestim kao sto je i bio (to se nesto pokvarilo od prevoza kaze on). Da odnesem kod nekog majstora uzece mi majstor 200-300 din najvise da sredi taj neki kontakt.

 

I tako ja imam cd koji ce mozda opet da proradi na 2-3 sata (iskreno se nadam).

 

A, sto se tice Zdravka - Ja se i spremio da slusam pola sata, ali lik nesto zuri... neprijatno mi da protivrecim, dosao sam mu u kucu.

 

U svakom slucaju; jako los utisak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Digitalni satelitski resiver. . . hvata preko 2000 kanala, radio stanica  takodje. . FREE stanice i kanali. . . jedan od boljih modela STRONGA, cist japanac. orginalni daljinac. . .   nazalost kad ga ukljucim stoji samo na stendby lampica sija. . . radio je besprekorno, odavno ga nisam ukljucivao i sad nece da reaguje, , , mozda je neki kontakt. . neznam. . ko se razume, , eto za jeftine pare. . . on ide do 40-50e.   u zameni cena 30e.

 

Samo Å¡to je zaboravio da zaÅ¡rafi Å¡raf izmeÄ‘u skart prikljuÄaka.. A gde to idu do 40-50 evra za fta resivere..Dreambox 500 s koji je maÅ¡ina za ovo je 30-50 evra nov..

 

https://www.kupujemprodajem.com/STRONG-srt-4155-10176796-oglas.htm?filter_id=13946

untitled55.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ringeraja daj nam info ili bar neku naznaku koga to da se joÅ¡ klonimo na KP. Eto ja ću spomenuti jednog preprodavca iz Kostolca koji svoje ureÄ‘aje farba kod profesionalnog farbara i zatim ih predstavlja u mint stanju. Osim toga, prodaje popravljana pojaÄala a u oglasu navodi da su nepopravljana. Vrlo malo ih ima iz tog grada, tako da možete naslutiti o kome se radi. InaÄe isto kao Picuka ima bezbroj pozitivnih ocena ali ovog trenutka nema ni jedan oglas na KP u kategoriji audio

Link to comment
Share on other sites

InaÄe svi verovatno znate Žileta iz Loznice. E sa nijme imam veoma pozitivna iskustva iako on ima Äak 10 negativnih ocena ali meni je dva puta uvažio reklamaciju Äak iako to nije bio dužan da uradi jer su kreteni iz AKS-a razbili jedan gramofon i CD plejer u dva odvojena slanja. ÄŒovek je jednostavno spreman za svaku vrstu kompromisa i te loÅ¡e ocene koje je dobio su sigurno od zlonamernih likova koji nisu bili spremni za bilo kakav dogovor. 

Žiletu 10+  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...