Jump to content

Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme

Recommended Posts

I ja mislim isto sto i ti.

Sto se tice placanja unapred, unazad, kako god... savrseno svejedno - dokle god dobijes "robu" po ok ceni i u najkracem roku.

A ovih dana sve zivo debelo kasni i niko nista nema na lageru :rolleyes:

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozdrav Zoki,moram te ispraviti u vezi Studer-a 721.Koliko se secam,ja sam ti ga doneo u Beograd i nasli smo se kod kruznog toka kod Vojvode Stepe na onoj maloj benz.pumpi

Ne bih mak na konac, ali Å¡ta je (bre) ovo, srpski ?? A padeži, a sklop reÄenice, smisao ... ??

hahhaahaa, mada, kod Zileta se zna - ili ce da ti stigne makina koja ce da sljaka 10 'dina bez problema (Sony plejer za soma dindzi, koji nije ni pustan u rad, laser kao nov - prosledjen kod caleta),

Posted Images

Od Ivice sam kupio risiver, sve je bilo kako je napisano u oglasu i kako je rekao u telefonskom razgovoru kad smo se čuli. Otišao kod njega u stan, poslušao 10-tak minuta, kupio. Cenu nije hteo da koriguje uz objašnjenje da nema prostora. Mada mu je cena bila korektna za taj uređaj što sam kupio, pitao sam više reda radi... Za drugi uređaj koji je imao u ponudi koji me takođe interesovao je hteo da spusti cenu za 20 evra. Za tih desetak minuta "druženja" ne može da se stekne neki utisak ali mislim da je ok čovek. Imao je dosta opreme u stanu, delovalo mi je da je sve u dobrom stanju kozmetički, da nije "ispalo iz kamiona"...