Jump to content


Vaša iskustva sa (pre)prodavcima Hi-Fi opreme


Sir_John

Recommended Posts

@sasakm83:

Naruci nekoliko uredjaja pa kad stignu ti lepo nemoj da primis paket i ponavljaj to na razlicitim adresama dok ti ne prodje ogorcenje!

Odlicna ideja, i meni je ista pala na pamet ali je ipak nikad nisam realizovao. :wave2

Zato u poslednje vreme bukvalno bilo sta na oglasima sto vodi poreklo iz Loznice ni ne pogledam...

Link to comment
Share on other sites

Odlicna ideja, i meni je ista pala na pamet ali je ipak nikad nisam realizovao. :wave2

Zato u poslednje vreme bukvalno bilo sta na oglasima sto vodi poreklo iz Loznice ni ne pogledam...

Hm,taman sam pomislio da se malo naucio pameti,kad ono... I ja ne citam njegove oglase odavno.Taman i da daje u bescenje to sto prodaje,ne interesuje me.Cak sta vise,cekam ga da okaci njegove oglase da bih odmah potom ja okacio nekoliko mojih.Tako radi jos par mojih drugara.Pa,ko izdrzi...

Link to comment
Share on other sites

Jeste to je taj Fidelity, bas sa ovog foruma, Mladen iz Lesnice kod Loznice, voleo bih da vidim njegov odgovor na moj post. Posto se na telefon ne javlja kad vidi moj broj, a ni na poruke ne odgovara. Jos uvek ne mogu da verujem da postoje takvi ljudi. Nije mi krivo za 105 eura sto sam bacio, koliko mi je krivo sto sam ja ispao fer prema njemu pre toga, a on mi ovako vratio.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao vise puta pozitivan skor sa Mladenom (Fidelity) iz Loznice. Kako mi je rekao za stanje uredjaja, u takvom je i bio. I uvek mi je govorio i mane koje je znao da cu da primetim. No, nisam nista kupovao od njega poslednjih godinu dana.

Zato me je onaj "posten" covek koji nije preprodavac zavrnuo za Braun risiver - Gox mi je javio da mu je neispravan drajver displeja i ko ce sada naci taj deo. A prodavac se kune u ispravnost, iako se na njegovim slikama jasno vidi da uredjaj pokazuje brljoke. I sta je trebalo da radim? Da odem do Novog Sada i zakucam na vrata? Nije mi problem, ali uredjaj se kupuje u vidjenom stanju, ja nemam nikakve osnove da trazim povracaj novca. Ili nije tako?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, verujte mi nista nebi bilo da je Fidelity samo rekao necu brate da ti vratim pare ili nemas garanciju na polovnu robu ili nasamario sam te slikaj se sad. Čak sam mu i sam rekao, da ako smatra da je on nesto ostecen ne mora nikad da mi vrati novac, razumecu, ali da mi kaze posalji ga vraticu ti pare, pa da me i za to nasamari, da me zavlaci deset dana dok uređaj stoji u posti i ceka da ga preuzme i da nece ni na poruku da odgovori niti da se javi, e to je vec previse. Zar nije tako?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, verujte mi nista nebi bilo da je Fidelity samo rekao necu brate da ti vratim pare ili nemas garanciju na polovnu robu ili nasamario sam te slikaj se sad. Čak sam mu i sam rekao, da ako smatra da je on nesto ostecen ne mora nikad da mi vrati novac, razumecu, ali da mi kaze posalji ga vraticu ti pare, pa da me i za to nasamari, da me zavlaci deset dana dok uređaj stoji u posti i ceka da ga preuzme i da nece ni na poruku da odgovori niti da se javi, e to je vec previse. Zar nije tako?

Druze ja te ne znam ali ti VERUJEM kako se osecas ako ti je to za neku utehu. Jbg, morao si da znas da je to `takva` roba nije ovo prvi slucaj... Sta da ti kazem... Apelovao sam javno da ti se novac treba vratiti i tebi i svima drugima koji su osteceni,a koliko cujem u poslednje 2 nedelje ima jos 2 primera jednom je vracen novac(pod pretnjom) a ovom drugom inace isto clanu foruma koliko znam nije... Uhh bas su nezgodne situacije kad se covek oseti prevarenim, dobro je sto ja nisam zapao u tu situaciju` izgoreo` bi..... :lol::wave2:)

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na podrsci i razumevanju, mislim da je sto se mog problema tice sve vec receno, tako da necu vise da Vas davim. Siguran sam da je i Fidelity (Mladen) vec procitao ovaj post, tako da se nadam da ce se usuditi da bar nesto napise, kad nije hteo preko telefona. Svima Vama koji ste me podrzali zelim da se nikada ne desi ovakva glupost kao meni i jos jednom apelujem da otvotite cetvoro ociju kada kupujete uredjaje. Pazite se ovakvih tipova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...