Jump to content


Koji gramofon do 100 evra?


Spachek

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blizanac. Mana je nedotatak poklopca, ali je i dalje lepa ponuda, a mislim da i cena moze malo nize

 

Овај је лепши    :bounce

Продавац Санио грамофона је члан форума.

Link to comment
Share on other sites

Da, ne izgleda loÅ¡e. No, ako hoćeÅ¡ znaÄajan napredak u odnosu na sirotu Jamahicu, baci pogled i na ponudu od cca 200 evra. 

Toma je umeo da donese Sansui SR 222 za te pare, ili Revolver, simpatiÄan gramofonac

 

Toma može da donese Sansui 222 i za 800€, ali on* će i dalje da svira za manje od 100€.

 

 

*on je Sansui, a ne Toma.

Link to comment
Share on other sites

Zao mi sto ne ugrabih taj Ringe Rajin, jbg, nisam na vreme reagovao, no, SL Q2 mi je u skladu sa budzetom, s tim sto bi mi povecao troskove jer ga prodavac  prodaje bez zvucnice, kod Tome sam video Sansui ali model SR 232, prepostavljam da ima slicnosti, ovaj Hitachi, pa gotovo da za njega nemam komentar, dobro izgleda i nadam se da i dobro svira, Sanyo, eto kao manu bih naveo sto nema poklopac.

 

Eee sad, za sta se odluciti, to je veliko pitanje.

 

Ako neko ima jos neki predlog-dobrodosao.

Link to comment
Share on other sites

Ok, kazes Hitachi, ne znam puno o gramofonima pa sad naravno slede glupa i dosadna pitanja, da je mator-mator je, kako za delove, kod koga da ga podesim, nastelujem, pregleda iznutrice, zvucnica da li bi trebala nova, da li je u stvari pozeljno da se zameni .....

Link to comment
Share on other sites

Ok, kazes Hitachi, ne znam puno o gramofonima pa sad naravno slede glupa i dosadna pitanja, da je mator-mator je, kako za delove, kod koga da ga podesim, nastelujem, pregleda iznutrice, zvucnica da li bi trebala nova, da li je u stvari pozeljno da se zameni .....

 

Ма то је најмањи проблем, нека ти Mostly Harmless каже како Ñам Грунџе близанце Ñредио.

Link to comment
Share on other sites

Ok, kazes Hitachi, ne znam puno o gramofonima pa sad naravno slede glupa i dosadna pitanja, da je mator-mator je, kako za delove, kod koga da ga podesim, nastelujem, pregleda iznutrice, zvucnica da li bi trebala nova, da li je u stvari pozeljno da se zameni .....

Ovaj Hitachi sa oglasa stvarno izgleda jako dobro, kako zvuÄi ne znam, nisam ga koristio.

DirectDrive, ima kvarcnu kontrolu, deluje da je tanjir masivan, kao i plinth...odaje utisak robusnosti...za delove nemoj da brineÅ¡, a Å¡to se tiÄe podeÅ¡avanja možeÅ¡ da ga odneseÅ¡ upravo kod onoga ko ti ga je prvi preporuÄio, podesiće ti ga za medalju. Na oglasu piÅ¡e da je igla nova, tako da će verovatno ulaganje da bude samo u podeÅ¡avanje, a može i stoN na licu mesta da ti kaže da li je igla okay ili ne.

Po meni, za ulazak u gramofonski svet ovaj Hitachi je sasvim okay investicija, verovatno će Äovek da pristane i na 10+ evra manje, pa za te pare uzmi karbonsku Äetku i libelu kod Tome, poÅ¡to su ti ove dve stvarÄice pod obavezno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam po kvalitetu, ali po izgledu i meni taj Hitachi deluje ko Mercedes u odnosu na ostale. Ako Ston kaže da je dobar, ja mu verujem. Jer voli on i Technics, ne bi bez razloga dao prednost Hitachi-ju.

Ako mi verujes to sam i ja pomislio, znam gde god su teme o Technics-u da je prvi i da je klanica, sad, nadam se da dobro svira, to mi je najbitnije, mada na ovoj slici se cini kao da je kertridz nekako pa ne znam kako da kazem, recimo izudaran po donjoj ivici, mozda tripujem

 

http://www.kupujemprodajem.com/big-photo-16551433-3.htm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...