Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ona sa donje fotografije.

 

OK Woly, a novi kabineti su dosta veći od starih zar ne? :wave2

Naprotiv.

Ovim odgovorom si potvrdio da ti je sve jasno i da si odlicno razumeo. :wave2

Samo ti prati i dalje i budi "advokat". Drveni. :)

Razvojni put Wolandovih Tannoy-a je neÅ¡to za mene jako interesantno, kao i svaki malo ozbiljniji poduhvat u samogradnji.  :facehearts Tako da ću i dalje pratiti i "advokatisati" kao Å¡to kažeÅ¡. Drago mi je da je neke od sugestija usvojio, biće tu napretka.

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam istu skretnicu Tannoy stavlja i u kutije znaÄajno veće zapremine. Stvar sa skretnicom joÅ¡ nije dovedena do kraja.

Ko zna, možda se i ispostavi kao dobra mada je to malo verovatno? Uglavnom treba raditi merenja, za simulacije znam da su raÄ‘ene (kao Å¡to proces i zahteva) ali to je samo pred faza.  ImaÅ¡ u tvojoj temi nekoliko konkretnih saveta dvojice (prema mojimm saznanjima) vrhunskih znalaca iz svojih oblasti pa gledaj u tom smeru.

Link to comment
Share on other sites

Prophet,

Ako budeÅ¡ imao želju da radiÅ¡ neÅ¡to sa Tannoy zvuÄnicima, i dalje Äuvam te skretnice, platio sam ih poÅ¡teno, onoliko koliko je majstor tražio, i to mogu ovde napisati, mada bih time samog sebe opljunuo, ali, sam spreman da to saopÅ¡tim. Ako ti ne verujeÅ¡ u topologiju  Tannoya, ove ću ti prodati za 1 din, pod uslovom da ti ih fotografiÅ¡em i sa druge strane , da vidiÅ¡ Å¡ta je i kako povezano (zalemljeno). Ako ti to bude interesantno -  cena 1 din, troÅ¡kovi dostave tvoji, fotografisanje ne naplaćujem, samo želim da se objavi ime i adresa autora skretnica.  Tek toliko da se zna o njegovim dostignućima, majstorstvu i poÅ¡tenju.

Link to comment
Share on other sites

...Za maÅ¡insku obradu i graviranje se pobrinuo Leonardo, za eloksiranje Žika iz NiÅ¡a. A to su uradili fenomenalno. A dizajn.. pa nema ga.. svedeno, minimalistiÄki, kontekstualno. Kao Glasove Metamorfoze.

 

Sve je odliÄno! :thumbsup2

Meni liÄno se najviÅ¡e sviÄ‘a baÅ¡ to Å¡to „nema“ dizajn. :loveface

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...