Jump to content


Sta ste nabavili 2014. (od HiFi-ja)?


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razmisljao sam se izmedju technicsa i thorensa a kupio pioneer.

 

Ух ал' је то био проблем.       :heat   Ð²ÐµÑ€ÑƒÑ˜ÐµÐ¼ да ниÑи погрешио под уÑловом да комплетна електроника и механика ручке добро ради.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Linijsko pretpojaÄalo

Dva nezavisna phono pretpojaÄala MM i MM/MC

Napajanje za obe (tri) sprave

 

Za nekoliko dana će biti gotovo. Impuls ih je radio. Leo radi prednje ploÄe. 

Dobro...vidim...

Mislio sam Å¡ta je unutra, po kojoj Å¡emi je pravljeno, poÅ¡to sam skapirao da je u pitanju DIY uradak (a i liÄilo mi je na Impulsov rad)?

 

I šta je iznad i ispod ova tri uređaja, naziru se još 2 uređaja, ali se ne vide.

Link to comment
Share on other sites

Dobro...vidim...

Mislio sam Å¡ta je unutra, po kojoj Å¡emi je pravljeno, poÅ¡to sam skapirao da je u pitanju DIY uradak (a i liÄilo mi je na Impulsov rad)?

 

I šta je iznad i ispod ova tri uređaja, naziru se još 2 uređaja, ali se ne vide.

 

O tome će Impuls, ako bude želeo otvoriću temu pa ćemo tamo potanko. Za ono gore i dole, imam ideju šta je, ali i o tome će on.

Link to comment
Share on other sites

Dve su za moj preamp i phono preamp koji nece doci na red jos koji mesec, gornja za prijatelja ali ne znam da li je definisao sta ce unutra, uzeo je unapred a donja kutija je za ako zatreba za nesto. Kad bude sviralo nek Woland napise sve a ja cu mu dostaviti fotografije

post-10695-0-99478900-1409164361_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Linijsko pretpojaÄalo

Dva nezavisna phono pretpojaÄala MM i MM/MC

Napajanje za obe (tri) sprave

Da li u phono preamp-ima postoje mogucnosti podesavanja u odnosu na razlicite MM, kako i MC zvucnice ?

Inace, ove zadnje ploce izgledaju odlicno. :)

 

Ako prednje ploce budu upola uradjene kao ove zadnje, bice prava stvar.

 

E sad', .... ima tu jos pitanja : o topologiji, samim idejama, resenjima, ali i ovako na first look - obecava. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...