Jump to content


Naš forum.


空也

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedan mali savet Pedro hejterima: proÄitajte Sun Cua, Umetnost ratovanja, i postavite sebi ostvarivi cilj. Cilj bi u ovom sluÄaju mogao da bude:

  • banovanje Pedra bez jasnog razloga (ima ovde i nepismenijih od njega)
  • živciranje Pedra dok ne napravi greÅ¡ku (za sada, Pedro igra maestralno)
  • vreÄ‘anje Pedra dok se ne postidi, podvije rep i ode (veoma teÅ¡ko)
  • živciranje Ljube dok ne popizdi i zatvori forum (nadam se da niko to zaista ne želi).

Pošto su ovi ciljevi ili neostvarivi ili besmisleni, predlažem da ga ostavite na miru i doživite kao sastavni deo okruženja. Odeš na forum - tamo je Pedro, upališ TV - tamo je Premijer, izađeš na ulicu - tamo je komšija u tesnoj trenerci, odeš na HiFi prezentaciju - puste ti Šankarovu kćerku. C'est la vie!

Link to comment
Share on other sites

Ako misliÅ¡ na ovo ni sam mislio na Pedra osobno , nego   općenito (ono Å¡to ono Å¡to se provlaÄi u pozadini) . meni osobno ne smeta cijela "priredba" , samo mi je žao Älanova koji su iritirani ponaÅ¡anjem pokretaÄa "priredbe" odnosom moderacije dobili "žifÄani proljev", pa su time "popuÅ¡ili" sankcije, ili otiÅ¡li s foruma. MeÄ‘utoa di "Äeljad ni je bijesna- kuća ni je tijesna". Pustite Äoeka nek se sam igra, ak mu je do toga. Želi li i dalje bit Älan pisat će na naÄin kao u uvodnom postu (vidimo da zna) i ne će nikog iritirati, ako nastavi po svom vidi se tko je ( Å¡iroko mu polje). Pustimo Ljubu nek radi svoj posel . Suma sumaru , Pedro ni je dobronamjeran Älan , jer da je nakon prvih "prigovaranja" prilagodio bi se zajednici dijelom koje želi biti pogotovo Å¡to od nje želi uslugu (besplatnu)- savjet. Hebi ga možda ne ma ogledalo . Za mene : neka ne visi Pedro , nek se skulira i ukljuÄi mozak. postigao je popularnost ( po Worholu) i sad je na njemu ??? odluka. Ower & out. :cheers:listen:plakanje

Link to comment
Share on other sites

I Kujo, šta je tvoje rešenje?

 

za pocetak mozda da uvedete da prvih 10-20 postova ili bolje teme za nove clanove ne moze biti objavljeno od strane moderatora.  Time bi smanjili "kolko vredi " i sta za xx evra .. pitanja.  Da ne bi i ti novi clanovi  bili diskriminisani treba da te njihove postove ili teme azurirati dovoljno brzo da ipak ne cekaju predugo. A ako su im pitanja takva , uputiti ih dobronamerno ka linkovima sa pretrage...  Sa tih 20ak  kontrolisanih postova ce se iskristalisati stil pisanja i sve drugo... a ako  posle tih , recimo, 20ak normalnih postova ili tema , novi clan naprasno "zastrani " , onda je jasno o cemu je rec.

 Ljubo , veruj , nije bas prijatno , da kad se recimo za nekog novog clana bas potrudis da mu pomognes i napises nekoliko opsirnijih postova, da se kroz vrlo kratko vreme ispostavi da nas taj "nov" clan zaebava. Da je u stvari trol..  Zato se i osipa starije clanstvo koje ipak doprinosi opstanku foruma.. 

 

Ovaj forum je ipak malo specifican i nije opsteg tipa o svemu i svacemu ( jest da u offtopicu ima i toga :razz: ) i zbog toga , iako je pravno i tehnicki , forum tvoj,  on pripada i clanovima. I bez nekih clanova koji su i strucni i iskusni on jednostavno ne moze da opstane kao takav.  Suvise je specifican..  HIFI ipak nisu recepti  jbg..  I zaista je veoma glupo gubiti clanstvno  provokacijama trolova , koji su mozda promakli vasim kontrolama...

 

Svim ostalima, starijim clanovima ( po stazu na forumu)  , mozda savet da i oni budu malo strpljiviji sa novim clanovima.. pogotovo ako se vidi da su mladi.... Takodje treba biti uvidjavniji i prema onima koji iz raznih razloga ( u ovoj drzavi bar toga ima na pretek )  nemaju mogucnosti da sastave neki skuplji sistem . Imam dovoljno slusnog iskustva da znam da cesto neki jeftini budjet sistem pravilno sklopljen  ume da svira i lepse od skupog a loseg...

 

 

 EDIT : uz ono o kontrolisanim postovima....  Ubacite deo o predstavljanju sebe i u taj deo ubacite " vasi sistemi " i nove clanove uputite na te dve teme..  Znaci predstavljanje i nek postave sistem koji imaju .

Link to comment
Share on other sites

Ja ipak mislim da ste svi vi klinici koji namerno troÅ¡ite moje vreme sad kad zavrsavamo Äasopis i organizujemo sajam. To je svecka zavera.

 

El taj sajam prodajnog karaktera i de se odrzava i kad ce biti, ako ce tu biti vecina nasih firmi koe prodaju uređae mozda nece biti losa prilika da se tu vidi sve na jednom mestu!

Link to comment
Share on other sites

Jedan mali savet Pedro hejterima: proÄitajte Sun Cua, Umetnost ratovanja, i postavite sebi ostvarivi cilj. Cilj bi u ovom sluÄaju mogao da bude:

  • banovanje Pedra bez jasnog razloga (ima ovde i nepismenijih od njega)
  • živciranje Pedra dok ne napravi greÅ¡ku (za sada, Pedro igra maestralno)
  • vreÄ‘anje Pedra dok se ne postidi, podvije rep i ode (veoma teÅ¡ko)
  • živciranje Ljube dok ne popizdi i zatvori forum (nadam se da niko to zaista ne želi).

Pošto su ovi ciljevi ili neostvarivi ili besmisleni, predlažem da ga ostavite na miru i doživite kao sastavni deo okruženja. Odeš na forum - tamo je Pedro, upališ TV - tamo je Premijer, izađeš na ulicu - tamo je komšija u tesnoj trenerci, odeš na HiFi prezentaciju - puste ti Šankarovu kćerku. C'est la vie!

 

Tu se nas direktor bori za jednakost, a ti nam citiras Sun Tzu. Milose, pa ti hoces Elitni forum?

 

http://youtu.be/nIhwRyMtFpM?t=9s

Link to comment
Share on other sites

Miloše pravi zboriš.

Doc na stranu koliko je to posla, suprotno je ideji samog foruma. Kao što sam što puta napisao ovo je forum otvorenog tipa, a uplitanje administracije se odnosi samo na kršenje pravila. Nemamo nameru da dočekujemo nove članove sa nepoverenjem. Plus, uvodjenje kontrole prvih postova bi oštetilo 100 članova da bi nas spasilo od jednog trola.

Link to comment
Share on other sites

Miloše pravi zboriš.

Doc na stranu koliko je to posla, suprotno je ideji samog foruma. Kao Å¡to sam Å¡to puta napisao ovo je forum otvorenog tipa, a uplitanje administracije se odnosi samo na krÅ¡enje pravila. Nemamo nameru da doÄekujemo nove Älanove sa nepoverenjem. Plus, uvodjenje kontrole prvih postova bi oÅ¡tetilo 100 Älanova da bi nas spasilo od jednog trola.

 

 

Nekoristim ja nikaku pretragu!!!!

 

 

trazio si... gledaj   :ruganje 

Link to comment
Share on other sites

"Hrani kera da te bi te bolje ujeo".

 

Off:  ta "mudrost" je potpuno besmislena, postoji samo u naÅ¡em jeziku (kao i ona "dete spava kao zaklano" :screwy ) i ne govori niÅ¡ta o psima ili bilo Äemu, već samo odslikava zlikovaÄki stav prema životinjama i slabijima uopÅ¡te. Eventualno može da se kaže "muÄi i maltretiraj psa pa će da te ujede".

 

End off.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...