Jump to content


Hi-Files: Deseti Hi-Files Show


Ljuba

Recommended Posts

show.jpgJubilarni, deseti Hi-Files Show, sajam audio i video tehnike,  biće održan 9. i 10. novembra u hotelu Holiday Inn na Novom Beogradu. Ovo je najveći Hi-Fi dogaÄ‘aj u Srbiji a posetioci će imati priliku da premijerno vide i čuju najnovije ureÄ‘aje iz programa distributera: 4audio, Vox Trade, Audiophile, HiendFi, Mkabl, Gallus audio iz Slovenije, kao i program udruženja 4 domaća proizvoÄ‘ača gramofona, pojačala, zvučnika i kablova: Soullines, Pointe, Finel i FTA.

Po prvi put biće predstavljeni stereo sistemi sastavljeni od ureÄ‘aja domaće proizvodnje, meÄ‘u kojima su gramofoni, kablovi, pojačala, zvučnici. Svi ureÄ‘aji biće rasporeÄ‘eni u 6 konferencijskih sala i 4 sobe, u cilju Å¡to boljeg doživljaja Hi-Fi ureÄ‘aja i njihovih mogućnosti. Kao i svake godine, u holu će se prodavati dodatna Hi-Fi  oprema.

Deseti Hi-Files Show biće otvoren za posetioce drugog vikenda novembra od 12 do 19 časova, a cena ulaznica iznosi 300 dinara i može se nabaviti na ulazu u sajamski prostor.

Više informacija možete pronaći na adresi: www.hi-files.com/show2013

Pročitajte ceo članak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao što rekoh... ovo je najava firmi koje su se do sada prijavile... danas čekamo jednu potvrdu i onda imamo isti broj izlagača kao prošle godine.... 6 sala i 4 sobe.

Ima mesta i za preostale, a ima i vremena da nam se pridruže.

Link to comment
Share on other sites

Gde nestade Solaja?

Upadose Tibor i Zo/Vla. :)

Pravo pitanje je gde nestade Av impuls.nije valjda da ostaje tako? Bez AV i Onehifi biće baÅ¡ mrÅ¡avo.JuÄe se baÅ¡ Äuh sa drugarom da se organizujemo i okvirno dogovorismo,ali bez ove dve firme bi me jedino neka najava Esl ili nekakvog gramofonskog spektakla dovela.
Link to comment
Share on other sites

Pravo pitanje je gde nestade Av impuls.nije valjda da ostaje tako? Bez AV i Onehifi biće baš mršavo.

 

Pre svega hvala, imponuje kad neko kroz ovakvo misljenje ceni nas ulozen trud, onda znamo da ipak nismo "dzaba krecili". :) 

 

Sto se sajma tice, Ljuba je prvo prestao da placa uzimanje urdjaja na test za casopis, sad nece da plati ni da izadjemo na sajam. Ja ne znam sta taj covek misli? Tako stvarno ne moze da se radi.  Neozbiljno je. B)   

Link to comment
Share on other sites

Solaja ipak ne uÄestvuje pod svojom firmom, već kao saradnik Soullines.

AV impuls oÄekujem da se pridruži sajmu u petak veÄe pred sajam :smile:

 

:D

Bilo je slucajeva. Istina.

 

 

 

Simo ja sam ti ponudio pare da uÄestvujete jos pre dva meseca. Zaista nije profesionalno da svoje fanove drzis u neizvesnosti do samog sajma.

 

Nije u redu da ljudima sofisticiranog ukusa i istancanog smila za HiFi lepis etiketu "AV Impuls fans", nisu oni krivi sto umeju da nepogresivo prepoznaju najbolje. ;) Znanje, talenat ili nesto trece, jbm li ga ... 'al tako je.  :order

Link to comment
Share on other sites

Pravo pitanje je gde nestade Av impuls.nije valjda da ostaje tako? Bez AV i Onehifi biće baÅ¡ mrÅ¡avo.JuÄe se baÅ¡ Äuh sa drugarom da se organizujemo i okvirno dogovorismo,ali bez ove dve firme bi me jedino neka najava Esl ili nekakvog gramofonskog spektakla dovela.

 Pridruzujem se, covek je sve rekao! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Kao Å¡to rekoh... ovo je najava firmi koje su se do sada prijavile... danas Äekamo jednu potvrdu i onda imamo isti broj izlagaÄa kao proÅ¡le godine....

 

Kvantitet nije uvek jednako kvalitet.

 

Preovladjuju izlagaci koji me apsolutno ne  interesuju. ne kazem da sigurno necu doci ali bih se vise radovao da uz ponudjeno mogu da cujem i vidim Burmester, McIntosh, Nordost, Accuphase, A Research, B&W, Focal, Sonus Faber, Proac, Devialet, Wadia, Exposure,Naim, Spendor, Neat, Leben i svakako Audio Note. Ovako mi sajam deluje ozbiljno osakaceno no, sta je tu je. U ova zla vremena sasvim mi je razumljivo da neki nece da se izlazu troskovima vise nego moraju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...