Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako se Äovek ne umori dok piÅ¡e ovakve tekstove?  http://www.kupujemprodajem.com/Podnostojeci-zvucnici-Skytronic-160w-8009714-oglas.htm?filter_id=22118884 Skytronic BRE 

snap20131001-080956002.png

Da rezimizizmizmiziramo :)

"Jos jedno prijatno iznenadjenje koje najverovanije dolazi iz Nemacke koja je definitivno poznata po izradi kvalitetnih jedinica zvucnika"

Nije siguran za poreklo kutija...

 

"Skytronic je brend kojim su potpisane brojne cenovno jake zvucne kutije za Hi-Fi sisteme novog doba i kreiranje kucnih 5.1 sistema a sudeci po izgledu novijih modela i prisutnosti ovog brenda na tlu Engleske ocigledno"

"D'Appolito" znaÄi koriste samo nemaÄki proizvodjaÄi a pomalo i ostrvljani...

 

"U zavisnosti od izbora pojacala moguce su razlicite zvucne varijante ali iznenadjujuce je koliko im leze i pojacala starije generacije pa i ona novijeg datuma." 

Leže im sva pojaÄala, neverovatno...

 

"...da se na deklaraciji nisu hvalili muzickom i snagom u peeak-u vec na prvo slusanje shvaticete da su u pitanju izdrzljive kutije kojima je i 100 w snage malo da ih pogura nja pravi nacin"

Lenje kutije...

 

"Tri jedinice u samoj kutiji dva bass-a po 6 incha i srednjetonac koji je pozicioniran na sredini kutije i ocigledno je da je kao kod brojnih Nemackih kutija novijeg datuma to pun pogodak."

Nemci ne koriste visokotonce odnosno ne Äuju visoke frekvencije, možda i ostrvljani jer nije siguran odakle su kutije...

 

Ima gomila oglasa gde prodavac ima potrebu da GNOJI kao idiot jer ni sam ne zna kako da nahvali gluposti i ta pojava je joÅ¡ izraženija na Limundo portalu. Posebno se obradujem "romanima i hvalospevima" proseÄnom džanku koji se tamo prodaje, umirem od smeha Äitajući i to me zabavlja a tužno je jer se verovatno neko slabije informisan upeca na te budalaÅ¡tine, opet, za tango je potrebno dvoje...

 

 

Elem, neka neko kupi onaj dek Hitachi ili ću ja a nemam ni mesta niti smem doneti joÅ¡ neÅ¡to novo dok ne reÅ¡im neÅ¡to staro a i nije mali da ga podvuÄem "ispod radara", golemi je... :plakanje 

http://www.kupujemprodajem.com/Hitachi-D-5500-8015546-oglas.htm?filter_id=22122666

post-9727-0-19614800-1380642242_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Sandro, tango jeste za dvoje ali one budalaÅ¡tine gledaju a nadam se i ne Äitaju baÅ¡ svi koji su pogledali njegove oglase. Uveren sam da bi dotiÄni prodavac bio "vrhunski" politiÄar. Limundo? pa to je carstvo neupućenih :) 

Link to comment
Share on other sites

I neko recimo da toliko para da bi posle slusao kompresovani shit od signala na domacim pa i na stranim stanicama.

Nisam u toku, da li se i govorne emisije kompresuju? Prenosi koncerata klasiÄne muzike, radio drame? UopÅ¡te kakav je kvalitet na radio stanicama i ima li neÄeg vrednog za sluÅ¡anje?

Link to comment
Share on other sites

Ovo ne da je mnogo, nego, uz dužno poštovanje, prodavac nije baš normalan kada toliko traži za tuner danas, makar bio i najbolji koji je ikada napravljen.

2000 eura???? Stvarno... :screwy  :screwy  :screwy

Nije najbolji ali je svakako jedan od najboljih. I popriliÄno skup i na ceni. Stvarno me interesuje kvalitet programa na naÅ¡im radio stanicama. Možda da saÄekamo da se mmilovan pojavi.

Link to comment
Share on other sites

Nije najbolji ali je svakako jedan od najboljih. I popriliÄno skup i na ceni. Stvarno me interesuje kvalitet programa na naÅ¡im radio stanicama. Možda da saÄekamo da se mmilovan pojavi.

 

Ne zna se Å¡ta je gore?!? Kvalitet zvuka, ili programa.

Link to comment
Share on other sites

Nije najbolji ali je svakako jedan od najboljih. I popriliÄno skup i na ceni. Stvarno me interesuje kvalitet programa na naÅ¡im radio stanicama. Možda da saÄekamo da se mmilovan pojavi.

Ako je BBC ovakav,mogu samo da zamislim kakve su domace stanice.Svi su udarili po digitalnom.

"FM, when it was designed in the late 1940s, had a dynamic range of 80dB potentially, and FM has the linearity of an analog system, because the equivalent sampling frequency is around 108MHz, which is huge, and gives an extraordinary resolution. And then they come along with a digital system that is only 13 or 14 bits, and 32kHz sampling.

"And now, with digital radio, even Radio 3 [the BBC's classical-music and arts radio station] has been cut down to 160 kilobits per second. They've now abused us, putting on more and more channels of poorer quality on digital radio. What is the purpose? It's not high quality! They don't care any more about quality, that's the saddest part. Whereas, with stereo and FM, the original aspiration was towards quality. With the BBC, back in the 1950s and 1960s, there was a relaxed quality in listening to Radio 3, for example, or Radio 4. But as time has gone on it's been mutilated. And now Radio 3 is processed until it's not very palatable.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...