Jump to content


Burmester 001 Cd - Player


suca77

Recommended Posts

Cestitam na prinovi i drago mi je da svira onako kako opisuju Burmester uredjaje. Inace kad je moja supruga svrljala po netu, izabrala je sprave koje jos se svidjaju za dnevnu sobu, Burmester top line, i ne znajuci o kakvoj je firmi rec. I sad je gledala fotku Vaseg cd-a i rekla da bi dozvolila da unesem takav cd u kucu http://www.burmester...php?product=1,3

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Evo tacnog podatka

Serial number: unit reviewed - 000088 {note: affectionately referred to back @ Linn as "Number

88"}.

Price: $20,000. Approx. no. of dealers - 100 worldwide.

Manufacturer: Linn Products, Ltd.

Floors Rd, Waterfoot, Glasgow G76 OEP, Scotland.

Tel: (44) 141-307-7777. Fax: (44) 141-644-4262.

web: www.Linn.Co.uk

Link to comment
Share on other sites

Dynaudio dobio novu dimenziju sa Burmesterom, sto ga covek vise okiti tako ti on duplo vrati

Tako je sad pitko i tecno , izgubio se prizvuk digitalije, bas dolazi iz neke pozadinske dubine - neobjasnjivo

Zadnje note na numerama kad se zavrsi pesma traju jos po 2 - 3 sekunge - magija :roll:

Zvuci gitare na numerama Charlie Byrd -a kao da su u sobi, zica se zategla kao struna

Svaka čast na kupovini, care. I ovo su informacije, ali daj nešto od srca što pre, navikao si nas. ;-):thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Sad dodjoh u kucu, muke ceo dan da upalim auto...

Chowek :wave2 od srca mogu da kazem ali kao sto me nazva Accu.. covek iz naroda

Ovaj CD uspostavlja na relaciji slusalac - muzika direktan emotivan kontakt za kojim svi tragamo :facehearts

I definitivno ovo je najbolji digitalni front koji sam ikad u zivotu cuo. Nacin zvucne prezentacije koju on daje je jednom recju magican. Detaljno opisivanje sam vec izneo pa da ne ponavljam. Stvarno ne znam sta bi dodao a da ne pokvarim ono sto sam rekao

Bice novovih opisivanja, , jos se upoznajemo, ja i moj veliki Gospodin Burm.... :wave2

Link to comment
Share on other sites

Sad dodjoh u kucu, muke ceo dan da upalim auto...

Chowek :wave2 od srca mogu da kazem ali kao sto me nazva Accu.. covek iz naroda

Ovaj CD uspostavlja na relaciji slusalac - muzika direktan emotivan kontakt za kojim svi tragamo :facehearts

I definitivno ovo je najbolji digitalni front koji sam ikad u zivotu cuo. Nacin zvucne prezentacije koju on daje je jednom recju magican. Detaljno opisivanje sam vec izneo pa da ne ponavljam. Stvarno ne znam sta bi dodao a da ne pokvarim ono sto sam rekao

Bice novovih opisivanja, , jos se upoznajemo, ja i moj veliki Gospodin Burm.... :wave2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...