Jump to content


Burmester 001 Cd - Player


suca77

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

S obzirom da u novinama preovladjuju vesti tipa: "Naoruzani napadac oteo 2500 dinara", ima da se naubijas da skupis :(.

Nekada je bila aktuelna akcija "Imas kucu, vrati stan", danas "Imas Burmester .." i tako to. Znam neke gladuse kojima bi i Classe dobro dosao :).

Mada je vreme vise naklonjeno Superhiku nego Robin Hudu :(.

Link to comment
Share on other sites

Suco druze je'l nas zezas?

Pavlaka gotovo je jos malo sa CD play - erima . Dobar Dac ce ce biti jedino sto je potrebno, transport moze biti i daleko jeftiniji Philips, komp, media player itd, dati tolke pare za takvu starudiju sad je suludo

Pre bilo kakve akcije prvo dodji kod mene da cujes kako moja LAMPUCERA od 250e ali sa cs 4398 u DA konverziji i up semplingom sece na komade mog Klassea cdp.5 ( KOSTAO 6000 DM )

Link to comment
Share on other sites

Ni malo se ne zezam, a fijoka od CD -a moze da posluzi

Ovo je nesto sasvim drugo , klasa za sebe, unutra je jako dobar Dac koji moze externo da se koristi + pasivni preamp, jednom recju - multi funkcio... uredjaj, sve price staju kad se ovakva sprava pojavi u ponudi

Jel ima neko na zajam 3000e :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da bacas pare koje usput i nemas, ali i da ih imas... ne! Osim ako ne patis od manije firmi pa da imas Burmaster CD Player u kuci.

Kupi Wadi-u ili Teac kada budes imao para (a usput i jeftiniji su polovni)... :wave2 a o novom Cayin CDT-17A necu ni da govorim, on je enigme za ceo svet pa bi tako trebao da bude i za nas. Sve sam slusao, znaci pisem iz iskustva. :listen

Ali naravno ponekad zelja za necim preovlada u odnosu na pamet pa ako je zelja tolika onda ti zelim da nadjes pare da ga kupis jer ce i samo posedovanje kod kuce da pretvori svirku u neverovatan dozivljaj , naravno bar dok ga ne izgustiras a onda vidi sta ces, jer ko to kupuje taj je cuo mnogo toga sa cime je mogao da ga uporedi pa ne daje tako lako pare (mislim ako ga budes preprodavao).

pozdrav i sve najbolje

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da bacas pare koje usput i nemas, ali i da ih imas... ne! Osim ako ne patis od manije firmi pa da imas Burmaster CD Player u kuci.

Kupi Wadi-u ili Teac kada budes imao para (a usput i jeftiniji su polovni)... :wave2 a o novom Cayin CDT-17A necu ni da govorim, on je enigme za ceo svet pa bi tako trebao da bude i za nas. Sve sam slusao, znaci pisem iz iskustva. :listen

Ali naravno ponekad zelja za necim preovlada u odnosu na pamet pa ako je zelja tolika onda ti zelim da nadjes pare da ga kupis jer ce i samo posedovanje kod kuce da pretvori svirku u neverovatan dozivljaj , naravno bar dok ga ne izgustiras a onda vidi sta ces, jer ko to kupuje taj je cuo mnogo toga sa cime je mogao da ga uporedi pa ne daje tako lako pare (mislim ako ga budes preprodavao).

pozdrav i sve najbolje

Link to comment
Share on other sites

Suco, ja sam skoro uvek mislio srcem, cak i kada sam znao da ce to biti pogubno - mnogo puta sam kupio neki uredjaj, a znao da cu posle samo izgubiti novac na njemu, kada se izigram. No, osecaj da posedujem i mogu da se igram do mile volje necim sto je ranije bilo u domenu maste je... nenadoknadiv.

No, ovo je autodestruktivna politika prema samom sebi i nije dobra na duze staze. Mislim da covek mora, ipak, negde povuci crtu. Odnosno, za nekoga je plejer od 50 evra gornja granica cene, za nekoga onaj od 500, a za nekoga onaj od 5.000 ili vise... Sami sagledajte svoje finansijske mogucnosti i odlucite. Onda, kada odlucite, nemojte se vise vracati nazad - ako ste ga kupili nemojte se kajati, a ni razmisljati o njemu ukoliko niste postali vlasnik, sem u slucaju kada prodavac spusti drasticno cenu.

Link to comment
Share on other sites

Suco razumem osecaj i izazov,ako mozes kupuj ako ne mozes zaboravi.Svojevremeno sam cuo da je jedan CD12 u Beogradu i da bi se mogao kupiti za slicne ili bas te pare sto je jos povoljnije s obzirom da je bio jos skuplji kao nov,da ih imam i da mogu u toj situaciji ni najmanje me ne bi zanimalo kako bi prosao jednog dana pri prodaji,jednom se zivi.

Edit:pretece me malo Zoki

Link to comment
Share on other sites

Mozda ja nisam bio bas dovoljno jasan. Ja sam za to da se kupi ono sto se zeli po svaku cenu, ja sam to radio ceo zivot i nisam se kajao jer kao ni @zokiBG nisam razmisljao za kasnije, to sto sam hteo to sam jurio pa i onda kada se pozajmljivalo da se nesto kupi, tako da AKO JE PO VOLJI, KUPUJ I NE RAZMISLJAJ NI MINUT , ali sam kroz predhodni post hteo da ukazem i na neko drugo gledanje koje je mozda racionalnije, ipak se stari iz dana u dan ....mada sam ja i danas takav, ako nesto zelim onda nista drugo nije bitno, :) sta da se radi kada smo velika deca.

Kupi ti taj Burmaster i da se ne ponavljam ima da svira do OO samim tim sto ga posedujes.,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...