Jump to content


Å ta ste udomili u 2012. ?


prophet

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

DAMN!! Izgleda kao milion evrova!

Taj Ston Rider ne bi napravio crni front ni da ga bace na muke... Veoma mi se svidZa, mada bi lepsi bio crn :ph34r: . Kazuj koliko, to je uobicajeno pitanje i odgovor moze i na PP.

Znaci, na prolece kompletirano sa Zeonirima? Svaka cast Bujo! :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Bravo. Vidim da je iz datog budžeta izvuÄen maksimum. Ston je sa tehniÄke strane ispoÅ¡tovao sve projektantske zahteve. Dobra žiÄna forma. Gledajući spolja izgleda jako dobro (skoro kao Hitachi) :D Mala Å¡ala na Ston-ov raÄun a tebi predstoji da uživaÅ¡ na pravi naÄin u ovom zaista dobrom preampu a verujem da su i snagaÅ¡ i zvuÄnici na tom nivou. Horne znam da jesu. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Hvala.

Pa, sve glavne komponente sistema, fotelja included, su tu. Sad mi preostaje da sve lepo doteram, malo poradim na struji, napravim policu i na proleće da tjuniram, doradim po potrebi i finiÅ¡iram zvuÄnike. Za bolje od ovoga će mi trebati novci koje nikad neću imati. A, i kad bih ih imao, odakle mi?A, kad bih ih baÅ¡ i imao, pa, potroÅ¡iću ih na pametnije stvari. ;-)

Link to comment
Share on other sites

То што тренутно имаш је добар ÑиÑтем +, наравно да има и бољих али код тебе је Ñве оÑим грамофона Ñамоградња. Могу Ñамо да ти завиде.

ИÑкрен да будем такав ÑиÑтем немам ни Ја.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...