Jump to content


Jimmy018 sistem


Jimmy_92

Recommended Posts

Nema tu nista diskutabilno,idi u radnju,ponudi im krompire,vidi sta ce ti se desi. Teorijski,ti slobodno mozes da odstampas svoju sliku i na nju prilepis 1000000e, slika,kao i svaki drugi papir ima vrednost obicnog papira,medjutim,ako ubedis ostatak naroda da to predstavlja ekvivalentnu sumu napisanoj,e onda taj papir ima upravo toliku vrednost (tih 1000000e). Simple as that. Dakle,dokle god postoji neko (a postoji oko 7milijardi) ko priznaje taj papir taj papir ce imati vrednost,tacka.

 

A ti mozes slobodno da ga bojkotujes,ne verujem da ce nekog biti previse briga :P

Да не шупљирамо и не кваримо овај лепи ÑиÑтем, одгледајте филм ПИРÐМММИДÐ. РуÑки.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

prelepe slike kolega :loveface  samo steta sto nemas neku bas neku namensku policu za hi-fi   :crno-na-belo

 

Hvala :cheers  Nisam je hteo  :crno-na-belo  Ova polica je pravljena za ploce, gramofon i dva uredjaja ali posto je i PC izvor ovo je privremeno resenje dok ne odmaknem monitor na neko drugo mesto. :) Ne volim one totem hifi police. 

Link to comment
Share on other sites

Imas odlicnu situaciju za zidnu konzolu,bice svakako pozitivnog efekta-sumnjam da je gramofon bas ne osetljiv na vibracije.Nije uostalom nijedan.Moze to da se uvek jeftino napravi i da se zamaskira ako ti se ne svidja kako to izgleda.BTW.Lepo sredjena soba.

Link to comment
Share on other sites

Imas odlicnu situaciju za zidnu konzolu,bice svakako pozitivnog efekta-sumnjam da je gramofon bas ne osetljiv na vibracije.Nije uostalom nijedan.Moze to da se uvek jeftino napravi i da se zamaskira ako ti se ne svidja kako to izgleda.BTW.Lepo sredjena soba.

 

Daleko od toga da nije osetljiv ali ja na ovom stolu samo tipkam tipkovnicu, ne radim nista drugo. :D Tako da gramofonu nista ne smeta, a izgradnja postolja za isti je u toku. p.s. Hvala ali soba nije sredjena ni 40% :)

Link to comment
Share on other sites

Hahahahhaahhaha, auuu sto je tebi dobro :D

 

Ne mogu da se požalim.

 

 

Dobar ti je prostor i simpatiÄan sistem. 

Ako praviš konzolu za na zid za gram to nije loša ideja.

Sada na tvojoj fotografiji vidim nogice na Projectu. Ako to može da se odÅ¡rafi, odÅ¡rafi i menjaj za Å¡iljke ka podlozi, ili za neÅ¡to sliÄno.

 

Naravno, saÄekaj da proÄ‘e garancija.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se požalim.

 

 

Dobar ti je prostor i simpatiÄan sistem. 

Ako praviš konzolu za na zid za gram to nije loša ideja.

Sada na tvojoj fotografiji vidim nogice na Projectu. Ako to može da se odÅ¡rafi, odÅ¡rafi i menjaj za Å¡iljke ka podlozi, ili za neÅ¡to sliÄno.

 

Naravno, saÄekaj da proÄ‘e garancija.

 

Ma kakvo cekanje garancije, 2 god da cekam? :D Sima je fin covek, oprostice mi! :D p.s. Pre svega iz estetskih razloga jer su nogice odvratno plasticne.  :crno-na-belo

 

 

 

Super ti je sistem... soba takodje! :thumbsup2

 

Hvala  :cheers

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo cekanje garancije, 2 god da cekam? :D Sima je fin covek, oprostice mi! :D p.s. Pre svega iz estetskih razloga jer su nogice odvratno plasticne.  :crno-na-belo

 

Malo je fslilo da ti oprostim unapred al' videh ovu uvredu za nogice....ko skine nogice izgubice garanciju.   :evil:

Link to comment
Share on other sites

Malo je fslilo da ti oprostim unapred al' videh ovu uvredu za nogice....ko skine nogice izgubice garanciju.   :evil:

 

Necu da ih skidam, moracu da ih odvalim! Tako da ne gubim garanciju, jee  :banana

 

 

 

eeeh kad bih imao takav tanjir na mome projectu gdje bi mi kraj bio,ovako samo :plakanje

 

A akrilni tanjir da li pasuje? Eto resenja :)

Link to comment
Share on other sites

Danas kad sam preuzimao Deck, prodavac mi reÄe: Kakav si ti qrac audiofil, a nisi imao deck?

 

Pre par meseci sam se krstio ćaletu zato što je vratio deck u svoj sistem, a sad sanjam kasete. Daklem, fali ti deck :D cd player ti može neko i oprostiti.

 

InaÄe, lepo si napredovao, nisam dugo pratio tvoju temu. Svaka Äast. U tvojim godinama takav sistem, jako lepo!

 

Å to se tiÄe tih ruÄnih radova na kutijama, potpuni su viÅ¡ak, em Å¡to je soba ureÄ‘ena "moderno", em ne volim niÅ¡ta na zvuÄnicima... 

 

Å to bi reko Ston  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Danas kad sam preuzimao Deck, prodavac mi reÄe: Kakav si ti qrac audiofil, a nisi imao deck?

 

Pre par meseci sam se krstio ćaletu zato što je vratio deck u svoj sistem, a sad sanjam kasete. Daklem, fali ti deck :D cd player ti može neko i oprostiti.

 

InaÄe, lepo si napredovao, nisam dugo pratio tvoju temu. Svaka Äast. U tvojim godinama takav sistem, jako lepo!

 

Å to se tiÄe tih ruÄnih radova na kutijama, potpuni su viÅ¡ak, em Å¡to je soba ureÄ‘ena "moderno", em ne volim niÅ¡ta na zvuÄnicima... 

 

Å to bi reko Ston  :wave2

 

Znam znam, planiram neki fin dek u silver finisu. :) Imam i dosta kaseta, steta je da stoje ako nista drugo. Hvala hvala, jedva cekam prvu platu pa kada sibnem neki kredit od 10.000e pa pravac vox audio! :D 

 

p.s. To je tu sale radi, stavio sam im krune a krune su metalne pa se plasim da se ogrebu kutije pa sam turio i milje :D

 

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...