Jump to content


Dobar TV za matorce


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Бујодраже, купи ти онда један ЛЦД пројектор. Па преко пола зида :1038::banana

:wave2

Link to comment
Share on other sites

@prophet

Ma nisam konkretno mislio na tebe,samo sam video nastavljanje preporuka ka full HD televizorima.Naravno da je HD najbolja opcija,ali za koga?Za nas naravno,ali iako je odlichna ponuda za G seriju,radi se o "zidanju" cifre na vec postavljeni novchani limit koji je gornja granica.I onda ulazimo u dalju prichu "e,dodash josh 50 eura,pa uzmesh model XXY",pa se javi Grujica,pa kaze,"E,ali ako dodash josh 27 eura,bolji ti je model ZZQ",i tako doguramo do cifre od 2000eura. :1038:

:cheers

P.S.Kad budem uzimao HD tV za sebe,uzecu Panasonic G seriju,u zavisnosti od cene koja bude bila u tom trenutku. :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Odštampao sam ćaletu spisak radnji koje navodi Handy na svom sajtu pa nek se prošeta i vidi da l' mu se svidja taj Panasonic i da li ga, uopšte, imaju.

U naÄelu i ja smatram da je bolje kupiti full ozbiljnu spravu sad kad već ima novca za to, jer ga kasnije neće biti.S druge strane, razlika u ceni je viÅ¡e od trista evra a spisak potrepÅ¡tina za kuću je vrlo dugaÄak.

Link to comment
Share on other sites

http://www.neptun.rs/Download/Neptun%20A3_jun11_I_all.pdf

Sledeci po velicini je 40" Sony 87 000 pa 42"LG 71 000

Neptun daje penzionerima neki popust 10% dva puta mesecno ( valjda onog dana kad se deli penzija) ili 6 meseci kredit bez kamate ( svima), sto uopste nije naivno.

Uzmes od roditelja kesh, kupis neku HiFu a potpises 6 Äekića za TV. <_<

Link to comment
Share on other sites

Apropo Äuvenih "Made in Germany" tv-aparata(kao to anahrano zvuÄi), ostala su samo dva zvuÄna, hvale vredna ali i na žalost VRLO SKUPA imena... Loewe i Metz !!!

Sve ostalo, Å¡to je nekad bilo ponos nemaÄke industrije, ali i vlasnika... je bofl "najgoreg kalibra", sada u kineskom vlasniÅ¡tvu...

Primera radi, pre nekih 4-5 godina, Grundig je sada u vlasniÅ¡tvu turskog "giganta" Beko, Äija je reputacija takva kakva je, odnosno nije nikakva !!!

No, Äudi me da niko ne pomenu Sharp ili Toshiba lcd-panele ???

Link to comment
Share on other sites

StiÄem utisak, na osnovu komentara, da je za gledanje televizijskog programa i dalje najbolji CRT televizor.Kako je to moguće?Zar će Prvi program ili Avala, pink ili neki od onih sportskih kanala ili Å¡ta se već gleda izgledati loÅ¡ije na Plazmi i LCD-u od 700 evra?Može li neko to da mi objasni, laiÄkim jezikom?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...