Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Pozdrav clanovima.

Ovde sam Vintage a u stvarnom zivotu ogar.

(Jer ogri imaju slojeve. Kao luk.)

Ne razumem sta uopste radite sa tim hi-fi spravama.

Ja ih ne posedujem i ne slusam, ali ih rado pravim i modujem. Dakle elektronicar.

Ako bilo gde zapne sa elektronikom - resavacemo.

Hvala sto placate za hi-fi.

Link to comment
Share on other sites

Evo ljudi,nema dje me nema...volim mercedese,volim motore,a hifi i high end uredjaji su mi u krvi evo 20-tak godina.Zovem se Sasa iz Kotora sam.bavim se ozvucavanjem kafica,pored svega ostalog...veliki sam audiofil..ima toga jos,ali da ostavimo nesto i za ,,kasnije,,.forum vam je odlican...pa eto i mene.

Dobro došo sale :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro došo sale :)

Evo ljudi,nema dje me nema...volim mercedese,volim motore,a hifi i high end uredjaji su mi u krvi evo 20-tak godina.Zovem se Sasa iz Kotora sam.bavim se ozvucavanjem kafica,pored svega ostalog...veliki sam audiofil..ima toga jos,ali da ostavimo nesto i za ,,kasnije,,.forum vam je odlican...pa eto i mene.

Predstavi svoj sistem(e),takav je red uz sve fotke!

Link to comment
Share on other sites

veliki pozdrav svima.

nakon dosta citanja rekoh da se i prijavim na forum. sredina tridesetih, volim rock, 70te, easy listening, zavisno od situacije.

hifi virus me vec poduze drzi, nadam se da cu ovde naci lek :)

Nisi jedini koji se lijeci od tog istog virusa, evo i ja se uspjesno lijecim, svaki dan uzimam terapiju. :)

Link to comment
Share on other sites

Ajd i ja da se predstavim. Ja sam Djole iz Beograda, 25 godina, slusam skoro sve al najvise elektronsku muziku. Na forum sam dosao pre godinu dana da bih vas obasipao pitanjima sta da kupim i sl i sad uzivam i lagano unapredjujem to sto imam. Zapoceo sam neki diy projekat posto me zanima sta je to unutar zvucnika pa ako jos i uspem da ih napravim sam, koliko toliko, bicu zadovoljan. Pozdrav svima!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav svima,

Zovem se DuÅ¡an i veoma sam se zainteresovao za ovaj forum. Posedujem u svojoj kolekciji nekoliko pojaÄala i dva para zvuÄnika.

U planu je pravljenje novog Hi-Fi sistema, tako da ću verovatno pitati za mišljenja i savete.

InaÄe sam iz okoline Pozarevca. Toliko za sada.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

Zovem se DuÅ¡an i veoma sam se zainteresovao za ovaj forum. Posedujem u svojoj kolekciji nekoliko pojaÄala i dva para zvuÄnika.

U planu je pravljenje novog Hi-Fi sistema, tako da ću verovatno pitati za mišljenja i savete.

InaÄe sam iz okoline Pozarevca. Toliko za sada.

Dobrodosao Dusane.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...