Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Kao Å¡to i red nalaže, obraćam se uvaženom auditorijumu, prvo sa ovog mesta, a kasnije ću, nadam se, ravnopravno uÄestvovati u radu foruma sa svim prisutnim kolegama. Ukratko,nisam baÅ¡ totalni poÄetnik, ali ima dosta stvari koje ne znam, a znam ko zna, pa rekoh, ajde da se i ja upiÅ¡em. Od muzike sluÅ¡am Sound Garden, Pearl Jam, R.A.T.M, Audioslave, itd.. Trenutno, akcenat sam bacio na PC kao transport, vezan optikom na Sony DTC 59 ES i onda via pojaÄalo Marantz PM 66 SE, via B&W 601, sve je to kablirano, Mogami interkonektom, Chord carnival zvuÄniÄkim i Hama (obiÄnim )optiÄkim. Nadam se daljem unapredjenju sistema u saradnji sa vama. Do sledećeg susreta, veliki pozdrav za sve forumaÅ¡e :wave2

Link to comment
Share on other sites

Kao Å¡to i red nalaže, obraćam se uvaženom auditorijumu, prvo sa ovog mesta, a kasnije ću, nadam se, ravnopravno uÄestvovati u radu foruma sa svim prisutnim kolegama. Ukratko,nisam baÅ¡ totalni poÄetnik, ali ima dosta stvari koje ne znam, a znam ko zna, pa rekoh, ajde da se i ja upiÅ¡em. Od muzike sluÅ¡am Sound Garden, Pearl Jam, R.A.T.M, Audioslave, itd.. Trenutno, akcenat sam bacio na PC kao transport, vezan optikom na Sony DTC 59 ES i onda via pojaÄalo Marantz PM 66 SE, via B&W 601, sve je to kablirano, Mogami interkonektom, Chord carnival zvuÄniÄkim i Hama (obiÄnim )optiÄkim. Nadam se daljem unapredjenju sistema u saradnji sa vama. Do sledećeg susreta, veliki pozdrav za sve forumaÅ¡e :wave2

Dobro dosao i pozdrav isto od novajlije! :wave2

Ja sam i BaÄke Palanke, odakle si ti? :wave2

Link to comment
Share on other sites

Kao Å¡to i red nalaže, obraćam se uvaženom auditorijumu, prvo sa ovog mesta, a kasnije ću, nadam se, ravnopravno uÄestvovati u radu foruma sa svim prisutnim kolegama. Ukratko,nisam baÅ¡ totalni poÄetnik, ali ima dosta stvari koje ne znam, a znam ko zna, pa rekoh, ajde da se i ja upiÅ¡em. Od muzike sluÅ¡am Sound Garden, Pearl Jam, R.A.T.M, Audioslave, itd.. Trenutno, akcenat sam bacio na PC kao transport, vezan optikom na Sony DTC 59 ES i onda via pojaÄalo Marantz PM 66 SE, via B&W 601, sve je to kablirano, Mogami interkonektom, Chord carnival zvuÄniÄkim i Hama (obiÄnim )optiÄkim. Nadam se daljem unapredjenju sistema u saradnji sa vama. Do sledećeg susreta, veliki pozdrav za sve forumaÅ¡e :wave2

Pozdrav Valtere! A za RATM, Sound Garden i Audioslave :cheers

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, kako red i nalaze da se predstavim, zovem se Dejan, iz Sente sam, fetis mi je Technics, ali naravno da nisam neprijatelj ni ostale audio opreme, ali prva ljubav zaborava nema ;-) , predstavicu i kolekciju u slici i reci u skorijoj buducnosti

Dobro dosao modelluse! :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav svima!Zovem se Sreten Živković i iz Negotina sam.Imam 32 godine i HiFi me odskora interesuje ali sama elektronika oduvek.Skrpio sam neki poÄetniÄki sistem (AKAI AM55 i Quadral SX-1500) pa vremenom možda bude i neÅ¡to ekskluzivnije.InaÄe sam po profesiji psiholog a radim kao vaspitaÄ u jednom Domu.

SrdaÄan pozdrav forumaÅ¡ima!

Link to comment
Share on other sites

Zdravo svima,

Zovem se Bane, iz Zemuna sam i povremeno pratim dešavanja oko hifi opreme. Posedujem stari Fisher sistem kupljen pre oko 25 godina i mislim da je

konaÄno doÅ¡lo vreme da se on zameni sa neÄim boljim, tako da u bliskoj budućnosti planiram nabavku malo ozbiljnijih komponenti.

SrdaÄan pozdrav ljubiteljima hifi opreme!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Evo ljudi,nema dje me nema...volim mercedese,volim motore,a hifi i high end uredjaji su mi u krvi evo 20-tak godina.Zovem se Sasa iz Kotora sam.bavim se ozvucavanjem kafica,pored svega ostalog...veliki sam audiofil..ima toga jos,ali da ostavimo nesto i za ,,kasnije,,.forum vam je odlican...pa eto i mene.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i od mene, tu sam vec citavih pet minuta! Zovem se Marko, 37g, iz Beograda, imam dvoje dece, dobar zvuk volim poodavno ali nikada nisam imao ozbiljniji uredjaj. Od sinoc sam ponosni vlasnik linije Technics SE-CH610 i ovde sam pre svega zbog saveta u vezi odrzavanja i eventualnog servisiranja mog "novog" polovnjaka... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...