Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Pozdrav. Novi clan.

Pojedinci ovde toliko lupetaju da je nemoguce citati a ne ukljuciti se. Ajmo polako, ajmo lagano...

Živa istina,ja sam neke upozorio na isto,ali ne vredi,izgleda da su postali clanovi ovog foruma

samo da nadju sa kim ce da se svadjaju,jer verovatno kod kuce nemaju sa kim vise i

obavezno se jave i sami prepoznaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja se zatrcah pa se nehatom oglasio i time se ogresio. Naucen greskom tezim dobrom vladanju i kvalitetnom druzenju, veliki pozdrav ljubiteljima dobrog zvuka i poznavaocima jer u doba kada smo se vecina otudjili ovde imamo priliku da se priblizimo u vecini stavova. Neke sam kvalitetne ljude ovde prisutne vec upoznao, nadam se da ce ih biti jos vise.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim audiofilima, hajfistima i hifadzijama (trgovcima).

Muziku slusam iz razonode, ne obracam mnogo paznje na cifre i oznake, iako imam u bliskom okruzenju one sto slusaju i cistocu konektora. Malo mi je jezik brz pa cu se truditi da ne upadam u dijaloge da ne popijem ban i trudicu se da uz muziku gledam svoja posla.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svim ljubitelima kvalitetnog zvuka.Zelim da se usput zahvalim svim clanovima koji su ucestvovali u temi "Pozitivna i negativna iskustva sa preprodavcima" (dilercinama),pomogli ste mi da shvatim da je neko hteo da me iz'vata za lovu na brzinu i da sam previse zelen da kupujem polovnu robu. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...