Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Pozelimo dobrodoslici nasem novom uvazenom clanu foruma Nik - lex .

Samo da znate da ju u pitanju jedan vrhunski strucnjak iz oblasti Audio, video, pc, usput je i - INZINJER iNFORMATIKE - i veliki je sluhista sa dugogodisnjim stazom i ovom prilikom ga pozdravljam i zelim mu dobrodoslicu na forum :wave2:wave2:wave2

- RESPECT - :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Pozravljam sve!

Zovem se zeljko i na privremenom sam radu u beogadu inace sam iz nisa.

Bavimse obradom mermera,a hobi mi je slusanje muzike.

Uskoro planiram da zanovim audio sistem pa ce mi vasa pomoc biti od koristi

Pa ne bih ja da imam posla baš s tobom. ;-)

Dobrodošao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Op....evo i mene ....sada sam na forumu najmladji .

Pa reko ajde da svratim medju ljubitelje i pozdravim ih :)

Prilicno dugo sam se dvoumio da li da se registrujem ali me vas clan koji ce sam prepoznati ubedio da je vec krajnje vreme za tako nesto vec isteklo odavno. Ljubav prema Hi-Fi-ju kod mene traje dugo i tesko da ce me to ikada napustiti . Izgleda da ja to bas volim .

Link to comment
Share on other sites

Sta da kazem!

Evo me ovde na forumu zahvaljujuci mom kumu Ziki, pasioniranom ljubitelju muzike, zvuka i hifi-a...

Odavno me je inficirao, ali posto je bolest uzela maha i leka mi nema, evo me braco tu sad sa vama!

Nadam se lepom druzenju i da imate malo razumevanja, ipak sam ne tako davno zaplivao u vode hifi-a...

Pozdrav svima i ... :cheers:beer

Link to comment
Share on other sites

Mole se novi Älanovi da svoju malenkost odomaćenom auditorijumu predstavljaju iskljuÄivo u ovoj temi. Hvala na razumevanju.

Moje ime je Aleksandar,i od mene nećete Äuti mnogo toga pametnog ali ćete zato Äuti mnoga blesava pitanja. InaÄe se audio-elektronikom bavim ne-obavezno i kao hobijem,ne planiram da postanem znalac već se ovim bavim baÅ¡ iz Äistog zadovoljstva. Sastavio sam nekolicinu pojaÄala,zaÅ¡tita i jedno predpojaÄalo. NiÅ¡ta reprezentativno ali uÄi se polako. Pozdrav ekipa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...