Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Pozdrav svim forumasima.Spadam u stariju gardu audiofila.Raznorazne sisteme sam promenio, trenutno sam na Quad sistemu.ESL-2805, II 80,QC 24,ARC 5.Slusam beli blues, progresive rock, jazz ali onaj teski.Prostorija u kojoj slusam muziku je oko 70m2.

 

 

pa gde si nestao covece, daj nas malo zabavljaj ovde.... pisi nesto  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima.Spadam u stariju gardu audiofila.Raznorazne sisteme sam promenio, trenutno sam na Quad sistemu.ESL-2805, II 80,QC 24,ARC 5.Slusam beli blues, progresive rock, jazz ali onaj teski.Prostorija u kojoj slusam muziku je oko 70m2.

 

Pozdrav za tebe i jedan veeeeeli pozdrav za nick!! :) Slusa se i stoner rok? 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Od juce sam clan ovog foruma koji pratim vec neko vreme, pa sam odlucio da se registrujem... Zovem se Dragan (nickname stanax), iz Krusevca sam i najvise me trenutno zanima DIY sekcija sa prepravkama starih cd plejera sa tim famoznim DAC-om TDA1541, ono sto je radio "siroma"...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravo drugari,

 

 

Resih da se posle visenedeljnog proucavanja foruma i opservacija aktuelnih hifi dilema registrujem uveren da ce mi vase iskustvo pomoci da svoj buduci izbor ucinim kvalitetnijim. Naravno i da svoje skromno iskustvo podelim sa nekim. Doslo doba da svoje decacke snove o dobrom hifi sistemu mogu i da ostvarim. Jedino pametno sto sam do sada uradio jeste da sam sacuvao sve ploce koje sam skupljao od pocetka osamdesetih pa do kraja devedesetih. Naredni korak je da im obezbedimo dobru reprodukciju i zvuk. I za ostale komponente, koje se ne ticu vinila, racunam dobro je cuti razlicita misljenja. No, bice vremena za pitanja i savete. Za sad samo da vas pozdravim.

 

M.

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan , ime mi je Aleksa.Pre nekih 1,2 godine sam usao u pricu HiFi audia i imao sam prilike da cujem kvalitetan zvuk na mnogim mestima .Trenutno studiram Audio Inzenjering , zato sam i usao u ovu celu pricu :) Voleo bi da se malo vise upoznam sa Audio sistemima da bi na kraju mogao da napravim svoj Mastering studio.Za sad imam iskustva sa radom na analognim konzolama (takodje i rad na SSL konzoli u Pink Studiju ) tako sam bash u prichi zvuka sa vinila i kvalitetnoj analognoj produkciji.

 

Kolekcionar sam ploca i CDova (najvise elektronske , ali kvalitetno isproducirane muzike) , mogu se pohvalim da sam potrosio oko 1000,2000e samo na to , odvajajuci svakog meseca malo po malo (imam cak razne kompozitore kao Betoven , Mozart , Musorgski , Cajkovski na Ruskim plocama stare oko 50 godina ).Imam Techics SL-3200  , nije nesto specijalno ali imam kvalitetnu novu iglu i bas dobre kablove.Trenutni sistem mi je Bose (ne znam sad tacno koji model  to mi je cale dao jer mu je visak u radnji, nisam bash mario da zapamtim model) , radi posao za pocetno kvalitetno slusanje (samo mi je soba malo krsh , ali na zalost tu ne mogu nista da promenim josh ali nasao sam lepo mesto gde mogu da dobijem lep rezultat)

 

Pozitvan sam lik , sreman uvek za dobru komukaciju i naravno da pomognem sa savetima :)

Link to comment
Share on other sites

Cao i pozdrav svim novajlijama, jer sam i ja jedan od njih zaljubljenik sam u hi-fi audio sisteme i veliki ljubitelj muzike pa slucajno prelistavanjem, traganjem po googlu, neke teme naisao sam i na vas forum stoga dosta procitao pa se nadam da cu i nesto i nauciti.Inace bavim njima skoro 3, 4 god.
:blah
 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...