Jump to content


Šta za Heavy Metal zvuk?


Nino

Recommended Posts

ja koristim wharf diamon 10.1 sa harman kardon hk 3390 risiverom,to zvuci jako pristojno,jako dobro svira razlicite vrste muzike,i meni recimo dobro svira ta kombinacija duplu pedalu,vrv jer je harman toplije pojacalo,a jos jedan plus za diamonde je taj sto mozes da ih teras sa 25wpc (marantz pm 250) i ta kombinacija je po mom misljenju najbolje zvucala,nekako to malo pojacalo napravi od malih diamonda velike zvucnike... :)

Link to comment
Share on other sites

JoÅ¡ mi recite da li se iskljuÄivo orjentisati na regalske zvuÄnike (zbog malog prostora) ili se  u tako mali prostor mogu ubaciti i podnostojeći?

 

Recimo JBL E60 ima bas refleks (ako je to ona rupa bez drajvera :smile:) sa prednje strane,Å¡ta mislite o njemu?

Link to comment
Share on other sites

Dakle svu energiju usmjeriti ka malim zvuÄnicima.

Sad navedite neke modele  zvuÄnika (polovnjaka) koji bi se uklopili u mali prostor i (po vaÅ¡em miÅ¡ljenju) pristojno svirali.Planiram da se naÄ‘em sa ovim dilerima iz Bn pa da pred ljude izaÄ‘em sa nekim konkretnim zahtjevima.Koji modeli JBL-a ili Infinity-a ili neÄeg trećeg?

 

Klipscha RB Pedesetkeca joÅ¡ nisam Äuo,tako da je i to u opciji.

 

Nadam se da ću za mjesec-dva imati pojaÄalo i zvuÄniek u sobi.

 

Naravno obavezno testiranje kod mene prije kupovine....

Link to comment
Share on other sites

Nema metala iz malih zvucnika i to je to, nazalost :(

 

Ko to kaze,ko to laze. :D 

 

Imate svi pozivnicu da slusamo metal kod mene, da vidite da li ne moze. :) Imao sam i vege, doduse u losijem sistemu od ovog sada ali dynaudio prasi samo tako. Od kako znam za sebe slusam metal, sve fanstasticno zvuci, slayer, sepultura, meshuggah, metallica i slicno. :)

Link to comment
Share on other sites

B&W 60x entry modeli  nece da sviraju lepo  rock i metal , bolje to rade stari JBL i Pioneer HPM  provereno , imao sam sve to .Mozes probati sa Cerwin Vega zvucnicima , ima tu jos neke firme . Dynaudio zvucnici su  dobari  ali imaju  mana tako da bi zaobisao to ,a i prenaduvana je to firma .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...