Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Kakvo ti je to Hammond veche bez:

smith_wesf.jpg

Jimmy & Wes: "The Dynamic Duo"

Nesto poslednjih dana kombinujem novo i staro.Jimmy je ne prevazidjen ali potrosite malo vremena i na podmladak http://www.youtube.com/watch?v=zziD_BUsB2A&feature=related ,momak je uzivo :klanjanje .Imam 4 diska na slusanju -jedan preslusavam iz vec tri dana,danas dvared.Kako je krenulo pokupovacu ih sve.

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Wressnig. Čista trojka, možda i 3+. :thumbsup2

Ne znam kako da kažem, ne bih da dosaÄ‘ujem... Ovaj Dub Colossus koji sam predložio pre neki dan je stvarno :1038: albumÄina. Obratiti pažnju.

VeÄeras

61KcfmXZ0wL._SL500_AA300_.jpg

The Meditations - Guidance

51X1AspYl4L._SL500_AA300_.jpg

Lee Scratch Perry - Experryments At The Grass Roots Of Dub

i jedan rare redak raritet

post-10102-0-46837300-1310758542_thumb.j

Wiss - Mr. Sunshine (mp3, nažalost, rip sa kasete, i nije loš kad nema bolje)

Lascelle "Wiss" Bulgin je jedan od trojice legendarnih jamajÄana koji su osnovali sastav Israel Vibration. Od te trojke - moj omiljeni lik.

Najbolji albumi Israel Vibration su, naravno, oni koji su nastali dok je originalna trojka snimala. Pored Wiss-a ovu legendarnu vokalnu postavu su Äinili i Cecil "Skeleton" Spence i Albert "Apple Gabriel" Craig. Ovaj poslednji je napustio bend i prva dvojica su nastavila Israel Vibration priÄu. Kako je nastao ovaj bend i o kakvim se individuama radi, može se saznati na internetu, oni koji ih potraže na live youtube snimcima primetiće da sva trojica koriste Å¡take kao pomagala, a zaÅ¡to je to tako, može se saznati na pomenutom resursu informacija.

Ovaj Wissov album nije nikada reizdat na cd-u, koliko sam video, samo vinil (koji ima masnu cenu) i kaseta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...