Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Ne bih da se mesam u tudje postove, ali ako vas ne mrzi napisite koju rec o albumu, a ne samo > browse > cover…

Kod nekih albuma cete mi skratiti muku pronalazenja sampleova i tako...

* vazi za sve, a ne samo za citirani post.

:)

Ovaj (PJ Harvey)nabavi, ne pitaj ništa dalje.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da se mesam u tudje postove, ali ako vas ne mrzi napisite koju rec o albumu, a ne samo > browse > cover…

Kod nekih albuma cete mi skratiti muku pronalazenja sampleova i tako...

Već sam davno napisao nešto na ovu temu, ali ne pomaže. :unsure:

Razumem da Äesto nema Å¡ta da se napiÅ¡e, osim neÅ¡to tipa "ovo je dobro", ali tada nema mnogo smisla ni postovanje.

Kada bih obaveštavao javnost o svakom svom slušanju "Best Of Cream" ili Milesa Davisa,...? :mellow:

Mislim da ima smisla samo ako se napiÅ¡e koja reÄ - ili je neÅ¡to Å¡to se reÄ‘e sluÅ¡a, ili se javila neka emocija pri sluÅ¡anju, bilo Å¡ta. Ili, makar, koji je žanr, kakav je ugoÄ‘aj - jel paljevina ili laganica. Neko misli da je bend kojeg sluÅ¡aju opÅ¡tepoznat, ali, recimo, meni je većina stvari ovde nepoznata. ÄŒesto se sa slike ne može ni proÄitati o Äemu je reÄ, pa post postaje potpuno besmislen.

Link to comment
Share on other sites

U cede plejeru koji je stigao juÄe, zatekao se i disk:

j04611zb24v.jpg

Nije zaboravljen, mali poklon od prodavca. Lep gest. Ja inaÄe ne sluÅ¡am ovu audiofilsku divu. A ovaj disk je odliÄna ilustracija zbog Äega: devet klasika od kojih bi se u originalu napravila zanimljiva kompilacija, na ovom albumu zvuÄe potpuno isto - hladno, beživotno, Å¡uplje, dosadno. U dve reÄi - elevator music. Jedina mu je vrednost kakvoća snimka i upotrebna vrednost pri demonstracijama sistema Äije se cijena piÅ¡e sa viÅ¡e niÅ¡tica... No, kad je već tu, mene izuzetno nervira kad nemam omota za rezanac. ObiÄno ga skinem sa nekog od sajtova sa omotima, ali ovog nema ni na jednom od njih. Verovatno je ovaj album totalno nebitan. Ali ako neko ima ovaj album, i ako ga ne mrzi, puno bi mi znaÄilo kad bi skenirao prednju i zadnju (može i unutraÅ¡nju ako ima spisak pesama) stranu omota i poslao mi. :xmas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...