Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

41NT6DGAHGL._SL500_AA300_.jpg

Umilni glasic Sonny Boy-a :grin: . Numera Little Village je urnebesna, ide do take 11 valjda, producent non stop prekida, onda pita Sonny-ja kako se zove pesma, ovaj odgovara: "Little village, little village, mother fucker... well, you can call it a small town, god damn it..., you name what you want, you son of a bitch.."

Znam da ovo treba da ide u Ajde da vidimo...,ali ova tura je za uncle Trottera od violenta.Zajebavali su ga do iznemoglosti a stvar od 2min postade 11-minutna.Kultno

p.s preporucuejm ti da skines (ako nisi) i cujes onaj pored Bummera. :cheers

post-16543-0-95493700-1298238527_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

^^

Srce mi se slama kad vidim ovaj vinil Sonny Boy-a sa Yardbirdsima. :plakanje Omot izdanja koje sam ja imao je bio bele boje sa crno/belom fotografijom Yardbirdsa + Sonny Boy-a.Mislim da je bio U.K.vinil.

Ovaj je amer (mercury),a posto sam vodio urednu evidenciju za svaki vinyl (kada sam ga kupio & koliko kesirao) ovaj je legao tacno 26.12.1996,a koliko sam ga platio cemo other time :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Znam da ovo treba da ide u Ajde da vidimo...,ali ova tura je za uncle Trottera od violenta.Zajebavali su ga do iznemoglosti a stvar od 2min postade 11-minutna.Kultno

p.s preporucuejm ti da skines (ako nisi) i cujes onaj pored Bummera. :cheers

Će da tražimo onaj pored Bummera :thumbsup2 .

Još jedan velikan

41eSeOj5x1L._SS500_.jpg

Ustvari, dva velikana. Na ovom albumu uÄestvuje i Johnny Winter i kao muziÄar i kao momak iza stakla.

Link to comment
Share on other sites

Da li se neko seća ili možda i ima neki album SlovenaÄke grupe PREDMESTJE. Imao sam jedan njihov album s kraja sedamdesetih i moram da naÄ‘em neÅ¡to u flacu ako postoji. Malo poznat bend u to vreme al sećam se dobre svirke.

Imam poslednji album "Kamasutra" '82.

Moram reći da nikad nisam "za ozbiljno" digitalizovao neku ploÄu, osim posredstvom MD plejera. A i sistemi su mi u ozbiljnoj pretumbaciji, pa mi niÅ¡ta ne svira (osim compa).

Link to comment
Share on other sites

dee9228348a03f758d166110.L.jpg

Pablo Moses - A Song, odlican rege album, setih ga se danas kad ga ugledah na... jednom mestu.

Moram da iskopiram ovde komentar sa Amazona, mene je bas dobro nasmejao, coveku se ne moze zameriti na nedostatku pozrtvovanja u sluzbi muzike:

"Hunted high and low. Could only find it on vinyl, so bought a turntable. Fantastic album. Bought it for "Music is my desire" but find it unfair to choose a favorite. A Fantastic album. Seriously."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...