Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Do malopre sam slusao G-djicu iz Italije koju nam Denis sinoc preporuci i hvala mu, sjajna muzika :thumbsup2 .

Ceka se derbi Premier lige u 17:00 i vreme je da se pusti nesto brze, da se zagrejem pre istrcavanja na trosed sa pivom u ruci i pocetka utakmice

5185xL3s7HL._SS400_.jpg

Afrobeat iz Holandije, tight sounding band i svirka, sto bi rekli englezi.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio prvi. ÄŒisto da se zna 8)

Jesi, nema sta, crno na belo :grin: . Ovaj nemam, Imam Musica Nuda 1 i 2.

live_forever_400.jpg

"Recorded 30 years ago while Marley was touring in support of his album Uprising, Live Forever is Bob Marley's last recorded concert. This never before released audio collection offers an incredible snapshot of one of music's most influential performers."

Link to comment
Share on other sites

Esbjörn Svensson i njegovi prijatelji: bubnjar Magnus Öström i basista Dan Berglund. Na moju veliku zalost poslednji album Leucocyte. Cista umetnost!

Inace EST mogu da slusam uvek, ali ovaj album me posebno odusevljava, ponovo i ponovo…

Ne mogu da kazem koliko mi je zao sto nece moci da naprave jos nesto ovako, zbog nesrecne smrti Esbjorn Svensona par meseci posle zavrsetka ovog albuma. :sad:

http://www.allaboutjazz.com/php/article.php?id=30406

515-nNzUnmL_SS400_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dakle, stvari stoje ovako: danas sam, onako sa posla, otiÅ¡ao kod kuma da mu pomognem kod seljenja. Vratio se pre sat i po, istuÅ¡irao, veÄerao i SEO razmiÅ¡ljajući kako će sutra sve da me boli, hebem ti nameÅ¡taj i ko ga izmisli, Å¡ta je falilo dok smo živeli u pećinama i imovina nam beÅ¡e par životinjskih koža i kremen kamen.

Da skratim priÄu, pustio sam ovo i sad mi je mnogo bolje, vratila mi se energija! PreporuÄujem za sliÄne situacije kao moja veÄeraÅ¡nja a i za druge prilike.

51BPkJA4riL._SS400_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...