Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

High End

Sta se slaze uz McIntosh?

57 posts in this topic

Hocu da uzmem neko McIntosh pojacalo,pa mi je potreban vas savet.Koji zvucnici najbolje leze McIntosh Integralnim Pojacalima?Unapred zahvalan.

Offtopicovao sam vas :order

Postoji zabluda medju domacim audiofilima da ako neko distribuira dve firme, onda ti uredjaji mora da idu dobro zajedno.

Molim smanjite off, ako nemate konkretan odgovor zaobidjite temu

2005 na sajmu u Hyatu, najgori zvuk koji sam cuo je bio Mc i Tanoy. Stereo slika ne postoji, basa nema, visokog nema. Bitno je da su kablovi bili debeli kao ruka.

2005 na sajmu u Hyatu, najgori zvuk koji sam cuo je bio Mc i Tanoy. Stereo slika ne postoji, basa nema, visokog nema. Bitno je da su kablovi bili debeli kao ruka.

Za to se trebalo dobro potruditi - muzika je pushtana pretiho, dok su pozicije sedanja bile previsoke... :order

Po internetu sam sretao da ljudi hvale kombinaciju McIntosh sa Dynaudio Confidence serijom. Doduše, ti sistemi nisu imali integralce.

Za to se trebalo dobro potruditi - muzika je pushtana pretiho, dok su pozicije sedanja bile previsoke... :order

Trebali smo da lezimo po podu :o

BeÅ¡e na DIY forumu neka priÄa o jagnjetu u vuÄjoj koži. McIntosh prepakuje Cd Philips 304 . Ne prave ni CDe izgleda.

BeÅ¡e na DIY forumu neka priÄa o jagnjetu u vuÄjoj koži. McIntosh prepakuje Cd Philips 304 . Ne prave ni CDe izgleda.

Pojacalo McIntosh ma-6400 iz 1996/97 se po Stereoplay-u odlicno uklapa sa Dynaudio Contour 1.8+cd plejer Copland cda-277,kablovi Kimber PBJ i 8 TC.Druga kombinacija je Ma-6400+zvucnici Cabasse Brick+cd Rega planet+kablovi Domino pure resolution i Cabasse zvucnicki.Kod druga sam imao prilike pre par godina da slusam ma-2275+DVD McIntosh 861+ Tannoy Glenair 10+Tannoy supertwiteri+skupi kablovi,ne bi imao nista protiv da imam tu kombinaciju :order .

Scepane

Ako se dobro secam, ti si imao neke Mcintosh zvucnike pa bi bilo dobro da napises nesto iz tvog iskustva :order mozda coveku pomogne nesto..

Gospodo pozdrav ! Mcintosh je jedno vreme uz svoje pojacivace koristio ( znaci preporucivao ) kao idealnog partnera zvucne kutije firme CHARIO !

Hocu da uzmem neko McIntosh pojacalo,pa mi je potreban vas savet.Koji zvucnici najbolje leze McIntosh Integralnim Pojacalima?Unapred zahvalan.

• Forum Statistics

• Total Topics
      23,149
    • Total Posts
      244,863