Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Jbg. rekoh da sam osetljiv na te stvari...i krajnje impulsivan....izvini zbog citiranog vredjanja, ali i dalje drzim do onoga sto sam rekao...

Mislis da stvari tako funkcionisu? Kazes nekome da je kreten, a zatim "izvini"?

Na zalost, prethodni tvoj post mnogo govori. "Izvini" se tesko moze na njega nakalemiti.

Ajde se prvo upoznaj sa pravilima foruma, posebno onima koja se odnose na pristojnost obracanja.

Zatim, pokusaj da shvatis da ovde ljudi (vecinom) ne pisu nesto samo da bi nesto pisali.

"Krajnju impulsivnost" (ako vec, radeci na sebi, to ne mozes da suzbijes) sacuvaj za neke druge lokacije.

Ostaje nada da ce ovo mesto uciniti nesto po pitanju tvoje "kultivizacije". Tvoji naredni postovi ce to pokazati.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da si ti kreten nego sam rekao da je tvoja izjava maloumna sto je pogrdan nachin da kazem nepromishljena...svi mi izjavimo kojekakve gluposti s vremena na vreme, tako da ne uzimaj to za lichno, nisam ja u fazonu da pljujem po ljudima, nekada jednostavno ne biram rechi...pogotovu kad se radi o forumima...inache sam fin i vaspitan, za to ne brini ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da si ti kreten nego sam rekao da je tvoja izjava maloumna sto je pogrdan nachin da kazem nepromishljena...svi mi izjavimo kojekakve gluposti s vremena na vreme, tako da ne uzimaj to za lichno, nisam ja u fazonu da pljujem po ljudima, nekada jednostavno ne biram rechi...pogotovu kad se radi o forumima...inache sam fin i vaspitan, za to ne brini ... :lol:

Zaboravi na to da ces ovde moci bilo sta na pogrdan nacin da kazes. To sto ces se posle izviniti nece mnogo znaciti. I navikni se na to da se misljenja ljudi razlikuju. Znaci, ako si fin i vaspitan bolje biraj reci. A na drugim forumima kako zelis/kako ti dozvole.

Link to comment
Share on other sites

Jel ste pazarili karte za Tool?

Ja sam naruÄio kartu, pa valjda treba da stigne do 15og, ako ne kupicu je u gradu.

Po meni je bez veze ako volite tool ne otici, pogotovo sto je kod nas karta ubedljivo najjeftinija. Da ne dolaze ovde isao bih na sziget, gde sviraju ovih dana, platio bih isto tolko za kartu ali je vece cimanje a zvuk cisto sumnjam da je bolji...

Link to comment
Share on other sites

Sta je sa tim Pionirom, zasto vam toliko smeta? Nikad nisam bio tamo pa me plasite sa tim izjavama, dok sa druge strane kazu da je Pavaroti tamo imao odlicno ozvucenje. Mozda vi ne pricate o ozvucenju?

By the way, karte su pazarene onda kada su pustene u prodaju.

Nije problem sa ozvucenjem nego sa akustikom hale. Mada nije isto ozvucavati pavarotija i bend koji treba da krlja iz sve snage.

Nego, ima li potvrde za Van Morrisona. Priblizava se najavljeni 21. septembar a nikakva potvrda ne stize.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem sa ozvucenjem nego sa akustikom hale. Mada nije isto ozvucavati pavarotija i bend koji treba da krlja iz sve snage.

Pamti li iko da je u Pioniru nesto dobro zvucalo?

Negde sam citao da su Simply Red dobro zvucali, ali ovo nije istina. Pricali su i za Dire Straits (jos dalje od istine).

Link to comment
Share on other sites

Pamti li iko da je u Pioniru nesto dobro zvucalo?

Negde sam citao da su Simply Red dobro zvucali, ali ovo nije istina. Pricali su i za Dire Straits (jos dalje od istine).

Znaci tako... :wink:

I ja sam cuo za Simply Red da su dobro zvucali. Nista, nadajmo se da Tool sa sobom dovode dobre majstore za zvuk makar da umanje nedostatke hale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...