Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

nisam, chemicals-i su se po meni prodali još davno :o pa nisam išao, mada ko zna.. možda su puštali nešto iz starih dobrih dana (dig your own hole, exit planet dust...)

jel bio neko na chemicals-ima, ti Pirate ?

Link to comment
Share on other sites

ujeee, rasveta deluje bash :o:o:D

nema veze, tool će morati popuniti prazninu, još ako se ode i na sziget ... :D:o

za chemicalse znam da su im pre koncerti bili preterani, imam par bootleg live snimaka (mp3), ne znam sad kako stvari stoje...

nego kako je bilo inaÄe, jel imaÅ¡ spisak pesama Å¡to su puÅ¡tali, jel bilo neÅ¡to od starih dragulja tipa setting sun ?

Youre the devil in me I brought in from the cold

You said your body was young but your mind was very old :D

Link to comment
Share on other sites

nego kako je bilo inaÄe, jel imaÅ¡ spisak pesama Å¡to su puÅ¡tali, jel bilo neÅ¡to od starih dragulja tipa setting sun ?

Evo baci pogled ovde http://autobahn604.blogspot.com/2007/06 ... 30607.html.

Kao sto vidis, ostali samo uskraceni za Setting Sun, Block Rocking Beats, Come inside,... :o ali je nastup i bez njih bio vrlo dobar :o .

Link to comment
Share on other sites

I, kako zvuci Arena?

Opako, pricacu ti . Ali posle sajma, skca, doba, gradilista, routta, londona, .... i ostale booraniye stvarno nije bilo tesko podici lestvicu kvaliteta.

Napokon jedno pravo mesto za koncerte. Samo sto prima 20 000. Do 1000 zna se, ponovo u booraniyu :o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa, dobro, majku mu, zasto niko nije najavio Summertime Jazz Festival?

Sad saznajem da je Kenny Garrett veceras!

Nakon nastupa ovog kvarteta od pre par meseci (NS Jazz Fest), od mene sve preporuke. Ljut sam sto ce ovo proci bez mene :)

Usput, za one koji to vole, 6.7. je Chick Corea.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo je veceras doci u Sava Cetar. Svirka pocinje i cuje se mozda najgori zvuk koji sam uzivo cuo u zivotu(31).Ali ajde,svirka je sjajna! E onda umetnik odlaze saksofon i seda za klavir i NISTA,KLAVIR SE NE CUJE!Zvizdanje,negodovanje ali ajde dolazi opet saksofon deonica.Za to vreme tonac se negde gubi,vrlo bitan detalj., Onda pogadjate opet klavirski deo i opet nista. U tom neka devojka prilazi umetniku i saopstava mu da se ne cuje,on reaguje ali i obezbedjenje koje je izbacuje! U sledecem delu koncerta pojavljuju se baje na stejdzu koje ozvucavaju klavir,razvlace kabl,umetnici sviraju,hrabra devojka je na putu kuci,tonac se posle petnastak minuta vraca na mesto,doduse klavir nije u planu za drugi deo koncerta. Magarca koji je sve ovo organizovao treba obesiti za jaja ili u buretu srolati niz neko brdo. E da pala je i kisa posle koncerta,simbolicno,ali sam brzo stigao kuci,sa kravatama je brze i sigurnije.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo je veceras doci u Sava Cetar. Svirka pocinje i cuje se mozda najgori zvuk koji sam uzivo cuo u zivotu(31).Ali ajde,svirka je sjajna! E onda umetnik odlaze saksofon i seda za klavir i NISTA,KLAVIR SE NE CUJE!Zvizdanje,negodovanje ali ajde dolazi opet saksofon deonica.Za to vreme tonac se negde gubi,vrlo bitan detalj., Onda pogadjate opet klavirski deo i opet nista. U tom neka devojka prilazi umetniku i saopstava mu da se ne cuje,on reaguje ali i obezbedjenje koje je izbacuje! U sledecem delu koncerta pojavljuju se baje na stejdzu koje ozvucavaju klavir,razvlace kabl,umetnici sviraju,hrabra devojka je na putu kuci,tonac se posle petnastak minuta vraca na mesto,doduse klavir nije u planu za drugi deo koncerta. Magarca koji je sve ovo organizovao treba obesiti za jaja ili u buretu srolati niz neko brdo. E da pala je i kisa posle koncerta,simbolicno,ali sam brzo stigao kuci,sa kravatama je brze i sigurnije.

Skandal! Strasno.

Jel' za bubnjevima bio tamnoputi dugokosi mladic sa afro frizurom?

Link to comment
Share on other sites

Umetnik je prvi put kada je sedao za klavir provirio u klavir i video da nema mikrofona i otprilike se pocesao po glavi... i nastavio da svira, pri tome uopste nije imao kontrolni monitor pored sebe da se cuje.

Da, tonac se izgubio, otiso na kafu, a onaj drugi tonac koji je bio na bini kod pojacala je kulirao ali je zato obezbedjenje odreagovalo na nesretnu devojku koja je izasla na scenu da ih obavesti da se klavir ne cuje, nasta je umetnik na kraju pesme pitao " ne cuje se klavir... zanimljivo"

Kao da tonske probe nije ni bilo. STRAAASNOOO!!!

Peca :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sutra na Zajecarskoj Gitarijadi Wishbone Ash.

PS

Koliko Wishbone Ash-a trenutno postoji ?

oficijelni WA sa Andy Powell-om dolaze u Zajecar:

http://www.wishboneash.com/

, a Martin Turner-ov Wishbone Ash svira na Chalgrove Live Festival, Oxfordshire

http://www.wishboneash.co.uk/livedates/1.aspx

Da ne propustim neki

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam novosadski koncert.

Siguran sam da ima ljudi kojima se ova vrsta akrobatike svidja, no za mene je ovo bilo jako glupo potroseno vreme.

Zaboravih da pomenem jeftinu patetiku sve vreme koncerta.

Antipropaganda MUZIKE. Besmisleno.

Ja nisam od ljudi koji se loze na akrobatiku. Tommy da je virtuoz, virtuoz je.

Ume i da ga tresne nostalgija za mladoscu, ali to je daleko od jeftine patetike. Reci da je Tommy antipropaganda muzike je besmisleno...chovek koji je ceo svoj zivot posvetio muzici, koji uziva dok svira, koji prenosi emociju kroz svoju svirku, a ne samo suvu tehniku i akrobacije. Nastup koji je sklop fenomenalnih obrada fenomenalnih stvari...i autorskih dela koja su chista umetnost. Reci nekome da je dobro shto nije otishao na Tommy-ja je ili maloumno ili bezobrazno. Ortak i ja, a i josh mnogo ljudi, smo izasli raspameceni posle koncerta u Narodnom pozoristu u Bg. Malo sam zakasnio sa quotom ali osetljiv sam na te stvari...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...