Jump to content


Sonus Faber Electa Amator I - procena vrednosti


Sloba

Recommended Posts

14 sati ranije, Sloba said:

Razmišljam da ih stavim na prodaju pa bih molimo za pomoć oko procene. U izvanrednom stanju su, kao novi. Nisu pomereni od kad su kupljeni, sa originalnim postoljem. 

 

Hvala unapred

 

Sloba

Realna procena 1300 evra e sad da li bi neko platio pitanje

Link to comment
Share on other sites

53 minuta ranije, sondek said:

Proveri na hifi shark ,ovde moze da se desi i "šta je babi milo to se babi snilo".Pritom ,ne mislim na datu procenu.Nase malo trziste je vrlo loše,ako nema kupca ovde biće ga napolju.Kutije su btw. :wub:  .

ps.nadam se da nekom preprodavcu ne pokvarih posao

http://www.hifishark.com/search?q=sonus+faber+electa+amator

E hvala puno! Vrlo korisne informacije. Za preprodavce ne brini, beže od mene k'o đavo od krsta :-)

Link to comment
Share on other sites

Ovo moze biti od pomoci...imao sam Amator 2ku...fenomenalan zvucnik i prelep. Zena mi i dalje k..a sto sam ih prodao :-). U svakom slucaju oglas sam stavio na audio markt i zvucnici su otisli u roku od 3 dana ni manje ni vise nego na Taiwan. Covek bez cenkanja prebacio pare, poslao speditera itd...do duse to sam odradio sve iz Svice ali kapiram da bi ista akcija bila iz Disneyland-a...

Pozdrav i srecno sa prodajom,

G

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, golum said:

Ovo moze biti od pomoci...imao sam Amator 2ku...fenomenalan zvucnik i prelep. Zena mi i dalje k..a sto sam ih prodao :-). U svakom slucaju oglas sam stavio na audio markt i zvucnici su otisli u roku od 3 dana ni manje ni vise nego na Taiwan. Covek bez cenkanja prebacio pare, poslao speditera itd...do duse to sam odradio sve iz Svice ali kapiram da bi ista akcija bila iz Disneyland-a...

Pozdrav i srecno sa prodajom,

G

Good tip, hvala. Nešto me uhvatilo da menjam, ne znam ni sam zašto. A što se žene tiče, ne meša se, jedino znam da misli da su retro :) a klinci kriju autiće ispod postolja :-D 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Kuršum said:

Razmisli dobro još jednom o promeni!

Možda je bolje da promeniš amp, kad se već stidiš da ga pomeneš.

Imam H/K AVR365, naravno da sam se šalio da me sramota :-)

Slušao sam ih na nekoliko integralaca, super su, nemaju mane zaista al* me uhvatilo i to je to, hoću neke promene da napravim hehe. Sve je to iracionalno i čista metafizika.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, Willi Studer said:

Electa Amator I je model iz 1995. Jesi li ti bio njihov prvi vlasnik i tada ili si ih kupio polovne u italiji pet godina kasnije?

Kupio sam ih nove kao NOS (new old stock) 1999 godine ali sam ih 2000 konačno prebacio u Bgd. Onda sam živeo van zemlje 2005-2012 i moj brat ih je slušao po malo...

Link to comment
Share on other sites

Cemu ovakve teme ako se momentalno ne sankcionisu i obrisu? :crno-na-belo

A kada se setim svog prvog posta na forumu i momentalnog "1 warning point" na moj pomen da posdujem zv.kartu koju je tada jedan kolega trazio za neki njegov projekat presnimljavanja sa vinila na HD, pa je hteo da proveri iz prve ruke da li poseduje takvu funkcionalnost, o oglasavanju nije bilo ni reci. :nono

Evo sada drugaciji standard - raste BDP. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...