Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Znaci da si persona non grata na forumu.

 

Moz' se desi, mnogo je persona non grata ovde ovih dana.  :ph34r:

 

Da je samo na PCu, pa da poverujem da je do njega, al' i na dva Android-a.. 

 

P.S. Kada se klikne na neku tackicu u pregledu novih poruka i tema procita do kraja, ona nestane iz pregleda novih poruka prilikom sledece provere.. Naravno, ako niko u medjuvremenu nije nista pisao.. Tako da mi to deluje logicno, kad malo razmislim.  :) Ali ranije nije bilo tako, kada bi se procitala neka tema, ona bi i dalje bila u tom istom pregledu, samo ne bi bila boldovana i nije bilo te pomenute tackice za presumerenje.. Da li je ovako i kod ostalih, ili sam ja ovde neki vudu fenomen?  :banana

 

Ljubo, mozda neki update s' kojim nismo upoznati, ili nesto slicno?

Link to comment
Share on other sites

Å efe Ljubo, ako si već obrisao postove na temi Jugonostalgija zbog pravila "ne politika", onda je trebalo da primetiÅ¡ da si obrisao i nekoliko postova koji nikakve dodirne taÄke sa politikom nisu imali. Moja dva recimo, a takoÄ‘e i treći koji je bio inspirisan tvojim postom, a ne vidim da je bio uvredljiv ili bilo Å¡ta drugo. Jesu li kriterijumi za brisanje kako se Tebi navrne ili ima nekih pravila na ovom Forumu?

Link to comment
Share on other sites

Šefe Ljubo, ako si već obrisao postove na temi Jugonostalgija zbog pravila "ne politika", onda je trebalo da primetiš da si obrisao i nekoliko postova koji nikakve dodirne tačke sa politikom nisu imali. Moja dva recimo, a takođe i treći koji je bio inspirisan tvojim postom, a ne vidim da je bio uvredljiv ili bilo šta drugo. Jesu li kriterijumi za brisanje kako se Tebi navrne ili ima nekih pravila na ovom Forumu?

Obrisan je i offtopic.
Link to comment
Share on other sites

Potpuno razumem Ljubu, slažem se da nema mesta politici na forumu. Utoliko sam bio viÅ¡e iznenaÄ‘en temom koja opstojava celo popodne, sa raznoraznim desniÄarskim "smatranjima". Nisam odoleo, napisao sam svoje smatranje i, gle, nije proÅ¡lo tri minuta i makaze su proradile. Eno Kavajine slike već viÅ¡e od pola sata u istoj temi, moderacija ćuti. 

 

Postoje razni naÄini za ispoljavanje politiÄkog stava.

Link to comment
Share on other sites

Potpuno razumem Ljubu, slažem se da nema mesta politici na forumu. Utoliko sam bio viÅ¡e iznenaÄ‘en temom koja opstojava celo popodne, sa raznoraznim desniÄarskim "smatranjima". Nisam odoleo, napisao sam svoje smatranje i, gle, nije proÅ¡lo tri minuta i makaze su proradile. Eno Kavajine slike već viÅ¡e od pola sata u istoj temi, moderacija ćuti. 

 

Postoje razni naÄini za ispoljavanje politiÄkog stava.

 

Jesi probao da prijaviÅ¡/ukažeÅ¡ na to preko PP-a moderaciji ili neÅ¡to sliÄno ? Niko nije odgovarao ?

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao da prijaviÅ¡/ukažeÅ¡ na to preko PP-a moderaciji ili neÅ¡to sliÄno ? Niko nije odgovarao ?

 

Pravo da ti kažem, nije mi palo na pamet, nikada to nisam radio. A neću ni ubuduće. Neka ga Kavaja tamo, meni ne smeta. Ima naokolo svakojakih lud... Äudaka, pa je za oÄekivati da ih ima i na forumu. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...