Jump to content


Tozina kuhinja


Toza

Recommended Posts

Hvala na dobronamjernim savjetima.

Ako je kojim sluÄajem, možda samo u naznakama u mom dokonom umu, sujeta na neki naÄin potaknuta, e tu već ne mogu niÅ¡ta.

Atest je samo jedna od stavki. Da bi se postalo brend, potrebno je oko 20 000 €, onako ugrubo, za ozbiljan nastup. :)

Link to comment
Share on other sites

Za ozbiljan nastup je potrebno mnogo vise od tih 20k. Za pocetak 'samo' mogucnost da se kontinualno izbacuje odredjen broj kablova/uredjaja u odredjenom vremenskom intervalu, koji moze samo da ide na vise, nikako na manje.

Ono sto kolega impuls hoce da kaze je da je mnogo isplativije rad i trud uloziti u zaradjivanje novca kojim ce se kasnije unaprediti komponente sistema, pa i kablovi, jer ce se na taj nacin uvek dobiti bolji rezultat nego trosenjem vremena na pravljenje kablova pri cemu komponente sistema ostaju iste da ne kazem lose ili prosecne.

Pozdravljam i podrzavam samogradnju i projektovanje i kablova i uredjaja, ali na zalost zivot je samo jedan i jako je kratak da bi se vrteli u krug . . . 

Link to comment
Share on other sites

Eh, znam i ja gdje ima, nego me zanima iskustvo :)

Yarbo mi je interesantna.

Ove sa rf i emi filtracijom? Koristio neko?

Zapravo bi mi najviše odgovarala neka na šrafiće bez lemljenja. Ali nemam iskustva sa njima pa sam mislio neko provjereno rješenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kako velika kolicina informacija stigne do mojih usiju, moram reci da je veceras stigla i jedna pozitivna vest o novom mreznom kablu sa detaljnim zvukom, dovoljnom kolicinom basa, jasan, razgovetan... i da ne nabrajam dalje dok ga licno ne poslusam u poznatom sistemu. Uglavnom glavna karakteristika je da se preporucuje da obratite paznju na njega.

Link to comment
Share on other sites

Panto, Bog te, ta kak'e slike želiš?

Ta man'te se!

Wolandov sistem opšte poznat, uliva strahopoštovanje na prvi pogled. Ogromantan i impozantan :)

Mnogo veći u stvarnosti nego na fotografijama.

Woland, domaćin, Äo'ek na svom mjestu. Djeca dobra, fino vaspitana, domaćinstvo pod konac, toliko puta opisano...

Kablovi k'o kablovi. Ne znam kakvu pikÄr želiÅ¡? Gotovog kabla? Ima na kp :D

ŽiÄetine, mogu i bolje od toga al' neću zasad :D

Link to comment
Share on other sites

A, te... :)

Mrzi me da bušim rupe na uredjajima. A nisam ni nabavljao još ništa. Užasno sam lijen ovih dana (nedelja, mjeseci, godina...) :D

Biće. Treba da ih ugradim. Leže mi neki prototipovi ne isprobani jer me mrzi da "palim" lemilicu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...