Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Nisam bas 100% siguran jer slabo pamtim modele da ga ima jedan prijatelj koji mi je rekao da ga neće prodati nikad.Mana mu je jer ne Äita pirateriju, bas kao i moj.Ako je dac baziran na bb 1702 to obecava, barem iz mog iskustva.U svakom sluÄaju cd i dac za male novce.

Link to comment
Share on other sites

Treba obratiti paznju na energiju u srednjem i visem segmentu pri malo vecoj snazi.

I na promenu karaktera uopste pri promeni glasnoce...

Kad sviraju tise visokotonac gubi detaljnost, ali bas primetno, a kada ode malo jace, pocinje da se dere. Cudan balans...

Link to comment
Share on other sites

Treba obratiti paznju na energiju u srednjem i visem segmentu pri malo vecoj snazi.

I na promenu karaktera uopste pri promeni glasnoce...

Kad sviraju tise visokotonac gubi detaljnost, ali bas primetno, a kada ode malo jace, pocinje da se dere. Cudan balans...

hvala prenosim ovo iskustvo.pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Prethodni telefon mi je bio mnogo zahvalniji za to, imao je jedno dugme za screenshot i nisu bili iznad 512kb, pa sam mogao odmah da ih Å¡ibnem ovde.

Na ovom koji sad imam je malo komlikovanije, a najgore Å¡to mu screenshot-ovi imaju po 2mb, pa moram da ih smanjujem i zezam se. Zato me mrzi ponekad.

Ako se ne ljutiš zadržavam pravo da to radim ako je baš važno. :D

Link to comment
Share on other sites

ÄŒist bezobrazluk od cene.Pritom joÅ¡ lik objasnjava kako je slusao na kamacrown liniji, ploÄa preskaÄe...jos i napiminje da je kupio na pijaci, verovatno za ne vise od 299 din.Ceo oglas deluje kao neki IQ test, pa jos da naleti sa manjim od 20 i 5000 u novÄaniku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...