Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Грешка, ово треба да има:

 

dr49ki.jpg

 

Moram da ti kažem, ovo je jedno 20-ti put da ne vidim koju si sliku postavio, ostale slike mi se vide ok, da li je do tebe ili do mene ?

post-15818-0-46803000-1435269150.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Å uco hvala !

Ja naruÄujem 2 para, odmah !

Ja imam. Ko barata lampama mora da ima ovakvu opremu.

Pogotovo oni koji imaju zvucnike u crnom klavir laku , kao napr.... sto je kolega Deki VS imao Marten Djanga xl u toj boji

Ja sam narucio 1 par ;-)

Django ima haljinice pa moze i bez rukavica

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na komentar:VU metri ne rade,ali se lako nabavljaju i nisu skupi. Pa sto nije kompletirao dek za tu cenu.

pa to je klasiÄna priÄa,svaki nedostatak umanjuje,to se bajagi lako rjeÅ¡ava,ma to kao nije niÅ¡ta itd..bla,bla i onda opali neku svemirsku cijenu za takav ureÄ‘aj..uvijek mi se kad takav oglas vidim samo po sebi postavi pitanje-kad se to tako lako rijeÅ¡ava,kad to nije niÅ¡ta,nije nikakav  velik problem..etc,etc, pa Å¡ta onda sam to ne otkloniÅ¡ pa prodavaj  ispravan ureÄ‘aj,već ga takvog prodajeÅ¡ i tražiÅ¡ mamlaza koji Äe pasti na tu priÄu...u ovom sluÄaju treba naÄi ispravne vu-metre,treba ih ugraditi nakon Å¡to izvadiÅ¡ neispravne,pa se može dogoditi da opet ne rade ili ne rade pravilno,pa traži dalje u Äemu je problem...i tako u krug...a to kao "nije neki problem","lako se rijeÅ¡ava" i sliÄne baljezgarije...Å¡to se mene tiÄe takav dek za tolike novce-ne,hvala...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...