Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Bio ja još pre par meseci. Veoma fensi i neobicno izgleda, ali nisam ih slušao, slušali smo Altece, ovog puta pogonjene nekim monster Marantz risiverom.

Tako da mogu samo da kazem da na oko izgledaju opasno i skupoceno.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Poslusacu ga ovih dana, deluje zanimljivo "na papiru".

 

 

ReÄeno-uÄinjeno. PosluÅ¡ao sam ovaj plejer ( Rotel RCD 971) jer mi je kao Å¡to rekoh izgledao interesantno, pre svega zbog HDCD opcije i Äuvenog PMD100 kao i zbog PCM63. Da bih koliko toliko bio fer pre svega prema cenovnom rangu a možda i viÅ¡e zbog Äinjenice da ne preferiram zvuk nijednog CD plejera koji sam sluÅ¡ao u životu, napraviću samo komparaciju sa u tom momentu dostupnim Classe Audio CDP 1.5. Classe-a sam već sluÅ¡ao u istom sistemu nekoliko dana ranije i to je bilo popriliÄno sluÅ¡ljivo. I on mi je bio interesantan iz istih razloga HDCD sa PMD 100 i PCM 1704. Prvo Å¡to se primeti je bolji bas sa Rotelom u sistemu. Zahvaljujući tome i celokupna slika je dosta uravnoteženija. Visoki su za malu nijansu na strani Classe-a. Na duže staze Rotel sluÅ¡ljiviji. SluÅ¡an i HDCD i "obiÄan" materijal, identiÄan na oba plejera. Prvo jedan album na jednom potom na drugom. Koliko sam Äuo od vlasnika Classe je 3-4 puta skuplji na second-hand tržiÅ¡tu. Ruku na srce lepÅ¡e izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...