Jump to content


Perun zvucnici


Paige

Recommended Posts

post-27900-0-61922800-1344364819_thumb.jNe , nece biti objavljena fotografija golih panela. Zasto? Pa zato sto smo tako odlucili. Ne da mozda svira odlicno , on svira perfektno po nasim procenama i procenama ljudi koji su ih kupili. Imate priliku da od 16.08.-19.08.2012 posetite NISVILLE Jazz festival i kao svake tako i ove godine PERUNI ce moci da se cuju u press centru Nisville festivala.post-27900-0-00715900-1344366347_thumb.jGosim Stanley Jordan je jednog Peruna dobio na poklon ,ocenio ih je kao SAVRSENE, mislim da Stanli ima malo sluha . Gosim Misa Blampost-27900-0-32000100-1344366532_thumb.jJe jednog malog Peruna odneo u Jazz klub BG.I Gosim Misa valjda ima sluha......

na sajtu nema ni jedna fotka odnazad, a ne znam sto si davao one fotke drugih zvucnika ako ima neku caku, inovaciju da radi na drugacijem principu, onda nema svrhe uopste da nam dajes fotke drugih zvucnika... mozda je i super zvucnik, al nas interesuju detalji, a patenti su inace smisljeni radi monopola i doprinose samo degradaciji ili tapkanju u mestu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Mislim da je totalno nepotrebno raspravljati se da linti zvucnici valjaju ili ne, pogotovo na osnovu statistike. Koga zanima nek ih cuje, ko ih je cuo nek kaze kakvi su, kome ne valjaju neka ih zaobidje. Meni se svidja cinjenica da zaista postoji firma kod nas koja pravi, rekao bih, ozbiljne zvucnike i to je za svaku pohvalu. Voleo bih da cujem njih u kombinaciji sa pojacalom gospodina Solaje kao i recimo nekim domacim kablovima pa da cujem taj neki "srBski" zvuk.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je totalno nepotrebno raspravljati se da linti zvucnici valjaju ili ne, pogotovo na osnovu statistike. Koga zanima nek ih cuje, ko ih je cuo nek kaze kakvi su, kome ne valjaju neka ih zaobidje. Meni se svidja cinjenica da zaista postoji firma kod nas koja pravi, rekao bih, ozbiljne zvucnike i to je za svaku pohvalu. Voleo bih da cujem njih u kombinaciji sa pojacalom gospodina Solaje kao i recimo nekim domacim kablovima pa da cujem taj neki "srBski" zvuk.

Link to comment
Share on other sites

Ðли је и мало неозбиљно имати врхунÑки продукт и звати на презентацију у Ðиш .

Link to comment
Share on other sites

Posted · Hidden by Infidel, August 10, 2012 - No reason given
Hidden by Infidel, August 10, 2012 - No reason given

Ðе фали ништа, километража братко ....... и време које Ñе мора одвојити за Ðиш....

Link to comment

Nigde nisam pisao kakvi su zvučnici niti kako zvuče, jer ih nisam slušao. Jedino što sam doveo u sumnju je tvrdnja o fantastičnim niskim frekvencijama...zbog elementarne fizike o prirodi zvuka i prostiranju zvuka. Merenje sam predložio samo povodom te jedne konkretne stvari.(moj prvi post u temu, post #8 )

btw, te mistifikacije su smešne...

Boki, ako nije tajna, koju mernu opremu poseduješ?

Link to comment
Share on other sites

Ma daj molim te , odes na prezentaciju bilo koje zvucne kutije i naredis otvarajte da ja"

/index.php?/user/10034-dynablaster/">DYNABLASTER" vidim sta ste vi tu u pakovali , da li ste znali koje elemente da stavite. I onda oni ljudi se poklone i odmah srafcigeri odsrafljuj da gospoda /index.php?/user/10034-dynablaster/">DYNABLASTER i voki toki mere premeravaju i ocenjuju da li oni koji su napravili isti ista znaju ili ne, pa to samo mali Perica moze smisliti.

Link to comment
Share on other sites

Custom uređaj za korištenje sa ARTA programom. Mikrofon Behringer ECM8000, eksterna zvučna E-MU 0202 USB.

Aha. Dakle, sa mikrofonom od 50 dolara ideš u merenje. Dobro, meni je sve jasno. Samo još da te pitam šta je referenca te aparature, prema čemu je kalibrisana i kakva je njena kriva u odnosu na referencu?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...