Jump to content


tbmudric sistem


tbmudric

Recommended Posts

CD Denon DCD 715

Pojacalo: Musical Fidelity A1

Gramofon: Thorens TD 316, Rucka TP21, Zvucnica Audio Tehnica AT3

Zvucne kutije: Tannoy 605

Konekcija

CD-Pojacalo: Cambridge Audio-Arctic

Gramofon-Pojacalo: Van den Hul M.C.D. 502

Zvucnicki Kabl:

Cable Talk 3 prva verzija

Rack D.I.Y.

post-269-128510452051_thumb.jpg

post-269-128510452062_thumb.jpg

post-269-128510452082_thumb.jpg

post-269-128510452092_thumb.jpg

post-269-128510452103_thumb.jpg

post-269-128510452051_thumb.jpg

post-269-128510452062_thumb.jpg

post-269-128510452082_thumb.jpg

post-269-128510452092_thumb.jpg

post-269-128510452103_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ljubo,

slike iz Minhena su ti prva liga. Ja se inace ne razumem puno u fotografiju ali one fotke su (za moj neki pocetnicki ukus) odlicne ...

Pozdrav

Dejan

Hvala, hvala...

Moj je predlog da se uredjaji slikaju blago iskoseno, a ne frontalno. Samim tim se dobija i lepsa senka i pad svetlosti. Ne znam, nisam neki ekspert, a u Minhenu sam sve slikao na brzinu.

Neverovatno da od 1000 fotografija, postoji samo desetak gde su mi uleteli ljudi u kadar. Svi su jako fini i cekaju da zavrsis slikanje. To se ovde retko dogadja.

Da se vratimo na temu, A1 mi se mnooogo svidja vizuelno.

Kako mu se krece cena?

Link to comment
Share on other sites

Citao sam pre par godina detaljni test o A1. Zanimljivo je da su ga poprilicno iskritikovali... evo onog cega se secam:

1. Ne radi u A klasi u potpunosti, to je samo stos, radi do nekih 2-3 vata (moji Meridian 105 monoblokovi su radili do 5, za poredjenje).

2. Gornja ploca je u stvari hladnjak, servis pojacala je veoma tezak, jer ukoliko se ukljuci otvoreno, bez gornje ploce i poloce ispod, vrlo brzo crkava.

3. Potenciometar je implementiran malo cudno, te zbog jake struje koja ide kroz njega redovno crkava, postoji neka shema po kojoj se to moze prilicno jednostavno resiti.

Sve u svemu, tipican britanski proizvod, skoro uvek imaju neke mane (bar iz mog iskustva, Arcam 9, 9P, Nad 320 itd.).

Link to comment
Share on other sites

1. Ne radi u A klasi u potpunosti, to je samo stos, radi do nekih 2-3 vata (moji Meridian 105 monoblokovi su radili do 5, za poredjenje).

2. Gornja ploca je u stvari hladnjak, servis pojacala je veoma tezak, jer ukoliko se ukljuci otvoreno, bez gornje ploce i poloce ispod, vrlo brzo crkava.

3. Potenciometar je implementiran malo cudno, te zbog jake struje koja ide kroz njega redovno crkava, postoji neka shema po kojoj se to moze prilicno jednostavno resiti.

To za A klasu pocinjem sve vise i vise da sumnjam u to sta nam plasiraju.

A stavka broj 2 je stvarno ingeniozno resenje od strane proizvodjaca

Link to comment
Share on other sites

Citao sam pre par godina detaljni test o A1. Zanimljivo je da su ga poprilicno iskritikovali... evo onog cega se secam:

1. Ne radi u A klasi u potpunosti, to je samo stos, radi do nekih 2-3 vata (moji Meridian 105 monoblokovi su radili do 5, za poredjenje).

2. Gornja ploca je u stvari hladnjak, servis pojacala je veoma tezak, jer ukoliko se ukljuci otvoreno, bez gornje ploce i poloce ispod, vrlo brzo crkava.

3. Potenciometar je implementiran malo cudno, te zbog jake struje koja ide kroz njega redovno crkava, postoji neka shema po kojoj se to moze prilicno jednostavno resiti.

Sve u svemu, tipican britanski proizvod, skoro uvek imaju neke mane (bar iz mog iskustva, Arcam 9, 9P, Nad 320 itd.).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...