Jump to content


stevin sistem


stevan.zemun

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Å olaju nisi ismevao, njega si samo zavlaÄio. InaÄe, lepo od tebe Å¡to ga ceniÅ¡. A Surokvija, koji te je uljudno opomenuo da si nekorektan, njega si ismejao.

Kolega hvala na podrÅ¡ci.Nema problema nisam to doživeo kao ismevanje sem toga poznajem Stevana, tako da mislim da je to nehotiÄno, jednostavno nije razumeo suÅ¡tinu problema na koji mu mi ukazujemo
Link to comment
Share on other sites

...a u medju vremenu naleteo sam na preamp koji nov kosta 8.000e a lik mi ga prodaje za mnogo manje para i xoce da mi izadje u susret da mi da na odlozeno placanje preamp

JEL SAM JA KRIV STO HOCU ZA SVOJ SISTEM ,STO BOLJI UREDJAJ PO STO NIZOJ CENI..

poz.

Apgrejdovan vredi sigurno deset soma evrica...

Evo ti adresa, pa ga za apgrejd, oshurite : http://www.klimo.com/ :facehearts

:cheers

Link to comment
Share on other sites

problem bi bio da je Stevan uzeo preamp koji ne moze trenutno da priusti i zavlaci gosp.Å olaju za placanje ovako je je procijenio da je ipak najbolje da ga vrati.

ne sumnjam u dobre namjere svih koji su mu sugerisali sta je fer a sta ne,ipak je nedostatak novca glavni u ovoj prici oko preampa.

s obzirom da je i Šolaja džentlmenski postupio nema razloga da Stevana prozivamo i gnjavimo.

nadam se da ce preamp brzo naci mjesto na tvojoj polici.

Link to comment
Share on other sites

zamolio bix administraciju ako moze da obrise 14 zadnjih postova koji su teski off topik i kvare temu mog ultra hi end sistema :) veliko xvala unapred

Ni manje ni više nego 14!Ako ne uspe zovi Šucu u pomoć, on je expert za odbranu tema sa Ultra Hi End sistemima!
Link to comment
Share on other sites

stigo jos jedan pripadnik sony ergele dvd DVP-NS900Vqs

uredjaj je bukvalno u mint stanju,bivsi gazda ga je nesto stedeo....sta reci kad je

daljinac jos u fabrickom najlonu

reprodukcija filmova je fantasticna,a sto se tice zvuka sa cd i sacd formata isto sam

prezadovoljan....pre ovog sam koristio dvd plejer od pijonira dv 470

sad ja moram da ga razradjujem jel bivsi vlasnik nije :)

DANIJELE veliko xvala post-29040-0-60538800-1340753026_thumb.jpost-29040-0-52136500-1340753066_thumb.jpost-29040-0-48434100-1340753129_thumb.jpost-29040-0-48434100-1340753129_thumb.jpost-29040-0-48434100-1340753129_thumb.j

Cao komso,

nema na cemu i drugi put :thumbsup2

zelim ti da te dugo i verno sluzi! Uzivaj!!! :cheers

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

BaÅ¡ volim kad' Äujem neÅ¡to ovako. Tako sam i ja priÄu zavrÅ¡avao barem deset puta :)

ÄŒestitke za preamp :thumbsup2

xexex :) u sistemu planiram samo da menjam cd plejer...od boljega uvek ima bolje a pitanje je koliko treba da dodam para da bi neki preamp bio bolji od ovog koratovog

mada nebi se bunio protiv coplanda 301mk2 ili audio research ls2 ili sp 9

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...