Jump to content


Neotech zice


surferlola

Recommended Posts

Zdravo ljudi,

interesuje me da li je neko imao iskustva sa Neotech zicama, konkretno, zanima me model LECT? To je zica od up-ooc bakra, punog preseka, pravougaonog oblika.

Ideja je da je ubacim u strujni kabel koji pravim.

Takodje, da li je osim Kanibala jos neko prodaje? (ovo pitam jer je jeftinije naruciti preko audiophonicsa, sa sve postarinom iz Francuske)

Link to comment
Share on other sites

Na 99% Audiophics porudzbina ide carina i pdv, naravno ako je iznos sa postarinom > 50€.
Jer francuzi ne propustaju da bas vidno zalepe fakturu na bas svaki paket.
Sto se tice zice pravougaonog preseka, imao sam je u neotech zvucnickom (nemos3080) i odlican je taj kabl bio. Prijatelj je ozicio zvucnik sa njom i odlicna je.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, surferlola said:

kad u korpu ubacim 3 m zice i odaberem isporuku za Srbiju cena je nepunih 30 eur.

Ako je to ukupna cena sa šipingom, možeš da platiš samo carinu koja je 20%, pa te to skoro isto izađe kao kod Kanibala.

Ako još naplate i troškove obrade, izaćiće i skuplje. :rolleyes:

A ako si srećne ruke - nećeš ništa platiti...:banana

Link to comment
Share on other sites

са постављеног линка 3м плус достава око 10 - све укупно око 4000дин. Аудиофоник још скупљи због доставе која је око 16евра док сам ја пратио и некако преко њих сам увек имао трошкове.

не, ебау вај?се и купи код нас кад већ има

Link to comment
Share on other sites

Neotech = dobra zica

 

Doduse ja sam je koristio uglavnom za unutrasnje ozicenje i za to su sasvim dobre. Imam i jedan srebrni Neotech USB kabl ali on je prosecan. Imam i  diy strujni, konfekcioniran sa Neotech konektorima, dvostruko sirmovan, ali i on je ispao prosecan.

Tako da je nuzno prvo probati ...

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, surferlola said:

ma ok, ako se odlučim možda kupim i u Kanibalu. hvala svima na savetima vezanim za kupovinu. inače, u audiofoniksu bude ispod 30 eur sa dostavom jer skidaju porez.

ono što me najviše zanima su iskustva sa žicom.

@_Naum hvala lepo

Ide ti cena bez PDV-a, samo sa dostavom, na to posle ide carina, pa na cenu sa carinom PDV. Sa carinom je kocka, kao što su ti ostali napisali, može biti a i ne mora, mada, pre će biti da će naplatiti. Audiophonics ti prikaže cenu bez poreza, samo za slanje dodaju kada navedeš Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...