Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

Sviđa mi se estetski, a i zvučno je vr' brate. Turbomaximus očigledno zna šta radi. Jes da svaki ciga svoga konja hvali, ali... očekivao sam nešto, ali ovakav zvučni pomak zaista nisam tako da je to dodatni plus. 

Neko bi rekao da je to suština zašto se uopšte nabavlja namjenska polica. :)

Link to comment
Share on other sites

Ranije sam već objasnio situaciju. To je roba koja se slabo prodaje i nemam rezon da pravim standardni proizvod, koji bi podrazumevao seriju pa i katalog, a za mene dosadu i brigu. Sve što napravim je delimično unikat i plod je stalnog eksperimentisanja. Primeri koji su se pojavili u ovoj temi ilustruju tekuću fazu. Za mene je to u dobroj meri i zabava i ne želim da se opterećujem stegama koje podrazumeva pravi biznis. Možda jednog dana. Zasad se radi o dobro organizovanom hobiju.

O konkretnom je ipak bolje putem PP.

 

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se estetski, a i zvučno je vr' brate. Turbomaximus očigledno zna šta radi. Jes da svaki ciga svoga konja hvali, ali... očekivao sam nešto, ali ovakav zvučni pomak zaista nisam tako da je to dodatni plus. 
Neko bi rekao da je to suština zašto se uopšte nabavlja namjenska polica. 

Šta će tek biti kad nabaviš gramofon
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam sa analogijom završio. Gram je sistem u sistemu i trenutno nemam ni volje ni živaca za takvim nečim. 

Pokušavam da tu moju experimentalnu postavku dovedem u red, što znači da napokon sredim kablove i postavim uređaje na namjensku policu. Bih malo da odmorim i da prestanem da osluškujem i počnem da slušam i uživam. 

Trenutno sam jako zadovoljan kako sistem svira, a očekujem ovih dana i nove visokotonce i elemente za nove skretnice pa kad sve skockam da otvorim par piva i da ubeutim. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...