Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Evo mog povoljnog ulova sa prosle berze

Burrows&Bonfa omot NM, Ploca very good kupio kumu na poklon , odlicno zvuceca domaćica 300din.

Hubert Laws kanadsko staro fantasy izdanje omot very good plus, ploca very good plus za 1000 din 

20230702_151322.jpg

20230702_151451.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, sondek said:

Ejs, daleko je peMzija da ne kukamo samo, dajte nekad neki pozitivan primer dobre cene. Golf dvojka nova,  vozala tetka do pijace samo ..i tako to 😁

Ja otišao da kupim od Mikija one super kvalitetne omote sa gatefold izdanja, video se sa nekim ljudima i malo ispričao, popio kaficu i to je to.

Merkao sam (a i dalje merkam) Sade Box, ali još uvek razmišljam da li ću da calnem 170€, ne zbog cifre, već što čitam po internetu recenzije, a ima ih svakakvih, od toga da ga pojedinci ispljuju skroz, do toga da ga kuju u zvezde. Malo me nervira ta nekonzistetnost u kvalitetu kod mainstream izdavača, ne volim to što moram da gledam u pasulj da li će kupljeni komad da bude okay ili ne daj Bože da ima neku falinku.

Link to comment
Share on other sites

To o vemu pises jeste velik problem, cesto veci nego sto je visoka cena. Taj osecaj da ne znas sta kupujes kad kupujes novu stvar. Dosad samo Tone poet i Acoustic sounds ostavljaju na mene neki osecaj sigurnosti. To naravno kupujem van berze iako kod Mikija proverim cenu i jesam par kupio gde je cena bila recimo kao sa Juno. Na berzi volim kupiti staru plocu koja  ce biti bolja od novih ..i to jos uvek nadjem.

Volim nekad naloviti nesto, ali i sto imam solidan popust kod nekih prodavaca i narocito volim menjazu..tu cesto imam nesto sto je komercikano atraktivnije, pa lako nadjem zajednicki jezik sa prodavcima.

Link to comment
Share on other sites

Losa je bila jako berza. Nije bilo ni par jacih izlagaca, a i poseta je bila jako losa. Presedeo sam malo sa nekim drugarima prodavcima i popio pice, ali mislim da tu od prodaje nije bilo nista, kao i od kupovine. Ja sam uspeo da ulovim 2 ploce, jednu novu i jednu polovnu, ali to nekako na silu ...čisto da se nesto kupi. U avgustu je pauza cista realnost.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...