Jump to content


Sta ste nabavili 2015. (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

impuls @

Ceda mjenja kablove svaki dan :order od kad je mene upoznao sve je promjenio ... i zvuÄnike i pojaÄalo i cd pa evo i kablove na kraju ;)

PS . Kad bude svratio kod vas povedite ga da Äuje hegela ;)

Evo da se javno izvinem cedu na moju salu koju je ozbiljno shvatio . Znam da pretjeram ponekad ali mi nije losa namjera bila . Moram priznat da sam ga zarazio jednim djelom pa smo u hodu istovremeno poceli da mjenjamo i razmjenjujemo iskustva i drago mi je zbog toga. Cedo je sjajan i posten lik i veliki audiofil u pravom smislu te rijeci .

Link to comment
Share on other sites

To nisu fabricki SE, to je obican 42 u drugoj kutiji od spera sa furnirom i klavir lakom, sa Jantzen kondovima, folijskim spulnama i ozicenjem, Twaron dampingom i WBT terminalima. Kod mene su da bih pokusao da ubacim Morel MDT33 u njih umesto 28-2, dimenzije su iste i zamenski se mogu menjati samo sto je Morel mnogo bolji drajver

Link to comment
Share on other sites

Da...

 

Prepakovani Audience 42. Mnogo bolja kutija, bolji delovi i lepsi izgled. Recept za uspeh :thumbsup2

 

U odnosu na fabricki 42 zvuk sa vise autoriteta u basu, cistijim i prirodnijim visokima. Na zalost, visoki i pored vrhunskih delova (Obligato) nisu na nivou onih u Contour 1.3II ili ne daj Boze Revelatora iz Ekti (mislim na pravog Revelatora ne onog plasticnog ;-) ). Srednji su toliko realni da ovo  postaje najociglednija karakteristika kutija posle duzeg slusanja.

 

On topic je da se nabavio SME 10A gramofon, Pass Xono clone, zavrsen je Pass preamp i od skora kablovi Acrolink.

 

Ostale komponente ce biti (ili nece) predstavljene u temi o mom sistemu. Ovde bih samo hteo da se zahvalim Milovanu i Impulsu sto su mi pruzili mogucnost da u svom sistemu cujem Acrolink 7N mrezni kabel. Mogu slobodno reci da je kvalitativni pomak u zvuku ISTI kao kada je Kimber Select 3033 usao u sistem. Naravno da sam kupio iste. 2 kom do mono blokova i jos jedan za preamp.

 

Skepticima samo poruka da probaju...To bar nista ne kosta.

Link to comment
Share on other sites

Moram reci da sam vrlo zaintrigiran kako ce to da svira, fabricki A52 su mi se bas svideli. Nekad razmisljam u pravcu da skockam jedan sistem oko aktivnih dy stud. monitora, tipa bm15a i sl.

Da...

 

Prepakovani Audience 42. Mnogo bolja kutija, bolji delovi i lepsi izgled. Recept za uspeh :thumbsup2

 

U odnosu na fabricki 42 zvuk sa vise autoriteta u basu, cistijim i prirodnijim visokima. Na zalost, visoki i pored vrhunskih delova (Obligato) nisu na nivou onih u Contour 1.3II ili ne daj Boze Revelatora iz Ekti (mislim na pravog Revelatora ne onog plasticnog ;-) ). Srednji su toliko realni da ovo  postaje najociglednija karakteristika kutija posle duzeg slusanja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...