Jump to content


Sta ste nabavili 2015. (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema na čemu.Nešto slicno tome,opet fala bogu ne cheap smd resenje, i malo univerzalniji za siru upotrebu je stageline phono sekcija http://www.google.rs/search?q=stageline+naim&tbm=isch&prmd=ivns&ei=H9VlVsKQEMuvswGu7ZPIBQ&start=20&sa=N#mhpiv=19 Ja licno vise volim sto je to unutar ampa, a ideal mi je phono preamp unutar gramofona- zbog gubitaka koji kablovi koliko god da su kvalitetni nose.Ranije je pravljen takav preamp, zvao se, dosta logično, Prefix.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala Aleksandre.. Pošteno napravljen uredjaj i spolja i iznutra. Za ovo bi neke druge firme tražile puno više para. Razlika u odnosu na Musical Fidelity M1DAC koji mi je do skoro bio u sistemu je očigledna, a i razlika u ceni je skoro dupla.  Ima bolju rezoluciju po celom opsegu, prirodniju boju tonova, muzika nekako lepše teče, zvuk je bogatiji. Kratko sam imao priliku da ga slušam sa Naim 5i-2 kolege Dubwisea i mojim Neat zvučnicima, inače imam Rotel, e to je tek pesma :) Treba da mu zamenim strujni kabl, trenutno svira sa fabričkim, kao i usb, mislim da zaslužuje. Kolega SUROKVL se pobrinuo za antirezonantne nogice, i tu je došlo do blagog napretka. To je ukratko, ostaće u sistemu jedno duže vreme.

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, observer said:

Lepo napreduje ta tvoja mini linija,  uživaj :)

a bogami i tvoja.Čestitam na lepoj vesti.Prisećam se da sam sebi potpuno okrenuo sliku o digitaliji kad sam ubacio dobar dac u sistem.Kao i uvek kad se popravi izvor zvuka dobija se prava stvar.Savremena sprava,kako sam citao i sa odlicnim headampom.Fali jos jedan naim amp uz Neat pa da kazes da si pred dugotrajnim resenjem hife,sto je valjda i cilj.Te dve firme kad su zajedno ponistavaju sve lose sto covek o njima pomisli kad ih slusa uz pogresan match.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...