Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Igrom sluÄaja poznato mi je kako si nabavio kutije, koliko su u tvom vlasniÅ¡tvu, koliko su raÄunate u zameni, koliko je doplaćeno kao i  Å¡ta je bio predmet zamene. 

Tako da mislim da nije u redu to Å¡to si napisao. Bolje da nisi komentarisao.

 

 

 

 

Silno gresis,u toj zameni o kojoj pises sam dobio JBL 4311wx,Pioneer SX-1250,Pioneer QX-949,Kenwood KR-9000G i sve je to u nekoj varijanti izaslo oko 1600e.

E sad kako je protekla zamena to najbolje znamo taj sa kojim sam napravio zamenu i naravno ja,gde sam naravno  ispao ostecena strana,to ti je verovatno precutao taj ko ti je o tome pricao.

JBL 4311B koji  je na oglasu je  kao sto sam vec i napisao bas bas dugo kod mene,nemam razlog da se pravdam ali ne mogu ni da precutim nesto sto nije tako.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da ti kazem..CDM2 nisam slusao, ali sam posedovao CDM 1 (mnogo dobar zvucnik) i pre dve godine sam ga prodao za 450 eura, zato se  krstim i levom i desnom u vezi ovih cena na KP.

 

@ Kaiser

Please, don't say ''special edition'' ! :heat

Link to comment
Share on other sites

Kako su surove ove tamne paprike sa 3-4 i 5-te fotografije. Jedino nisam siguran da li su ljuce od onih malih papricica na spic, e to je nesto najljuce sto sam ikad probao. Prosle godine pasa i ja u Mirijevu ispred pijace na stepenistu natrcimo na baku koja je skromno sedela i prodavala papricice sa stablom u isecenoj plasticnoj flasi napunjenoj zemljom, a na stabljici priblizno 20-tak plodova... na pitanje upuceno baki koliko kosta jedna saksija, odgovor je bio 50din?! Baka je imala samo 2kom (kupili smo i castili)... Podelili smo po jednu saksiju koju sam celo leto eksploatisao jer je nanovo cvetala i radjala, kakvih je samo suza bilo... Neznam zasto sam sve ovo ispricao, ali nemoze da skodi...

Link to comment
Share on other sites

 Najgori zvucnik koji sam cuo u poslednjih 5-6 godina,ne bih dao ni 100eur za njega :order

Sto bre Sule? U poslednjih par meseci primetio sam da vec dva puta negativno etiketiras ovaj zvucnik. Sta nije valjalo pri slusanju, drustvo (mozda zensko), muzika,ambijent, atmosvera, stimulans ili sam sastav komponenata? Cemu takva iskljucivost? Ja ne bih rekao da je najbolji, ali bih sigurno potvrdio da nije najgori, sem ako si u poslednjih 5-6 godina bio takav srecnik da slusas samo perfekciju.  :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...