Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Pa ovo je prosto neverovatno, isto ovakvo pojacalo u mint stanju, sam otudjio prosle godine za 190 eura. :roll:  Ko je lud da plati ovu cenu ?!

http://www.kupujemprodajem.com/Harman-Kardon-HK-970-Limited-Edition--11918017-oglas.htm?filter_id=108

 

EDIT: Ne mogu da uploudujem sliku oglasa, ali trenutno je cena za h/k 970= 300 eura !!!

Pa mora nešto da se zaradi... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je prosto neverovatno, isto ovakvo pojacalo u mint stanju, sam otudjio prosle godine za 190 eura. :roll: Ko je lud da plati ovu cenu ?!

http://www.kupujemprodajem.com/Harman-Kardon-HK-970-Limited-Edition--11918017-oglas.htm?filter_id=108

EDIT: Ne mogu da uploudujem sliku oglasa, ali trenutno je cena za h/k 970= 300 eura !!!

Ima i za normalniju cenu:

http://www.kupujemprodajem.com/harman-kardon-hk-970-11954411-oglas.htm?filter_id=9405

Link to comment
Share on other sites

Uzimaj to i Å¡alji ovamo, da razvijamo biznis.

 

P.S.

This is the beginning of a beautiful friendship. :D

 

Kad dodamo ja i ti svoje provizije i postarinu eto ti ko nov. Moracu da spremam na sito ЛИМИТЕД ЕДИШРСПЕЦИЈÐЛ КОМФОРТ МЕДИТЕРÐÐ nalepnice za amp.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0enk5ufHaVM

Link to comment
Share on other sites

Fejk linn kabl ,best baj mozda ...ali lakovernima na KP,izgleda ima musterija pa se pojavljuju novi prodavci i nove zrtve.

 

http://www.kupujemprodajem.com/Linn-TM-K-800-Power-11762509-oglas.htm

http://forums.linn.co.uk/bb/showthread.php?tid=5035

 

P.S.Ako gradite kucu,pa vam treba za mešalicu dobro se slaze boja

 

Edit: malo kratak za mesalicu,povlaÄim preporuku

Link to comment
Share on other sites

Takav kabel prodaje Toma (Majstor) DIY SpeakerShop iz Krusevca na metar.

Video sam ga. Ne znam kakvi su provodnici unutra, ali je spolja klasican PVC...

U oglasu kaze da je to po njegovom misljenju OK zica.

 

Ova cena od ~60 € za kabel od 1,3 metra sa kopijom Oyaide IEC konektora je OK cena uzimajuci u obzir da metar tog golog kabla u Krusevcu kosta 30 €.

Link to comment
Share on other sites

Takav kabel prodaje Toma (Majstor) DIY SpeakerShop iz Krusevca na metar.

Video sam ga. Ne znam kakvi su provodnici unutra, ali je spolja klasican PVC...

U oglasu kaze da je to po njegovom misljenju OK zica.

 

Ova cena od ~60 € za kabel od 1,3 metra sa kopijom Oyaide IEC konektora je OK cena uzimajuci u obzir da metar tog golog kabla u Krusevcu kosta 30 €.

Taj kabl je najobiÄnija prevara za zemlje trećeg sveta gde vlada totalno bezzakonje.Nemoj da se diskreditujes ne potrebno ovakvim postovima o falsifikovanoj robi,na osnovu "preporuke" prodavca.Ta žica za lakoverne vredi koliko i bilo koja prevara sa buvljaka..pionear radio ili adibas trenerka.60evra za falÅ¡ robu malo para,pa gde mi to živimo u zemlji dembeliji.Å to je najbolje i za originalni strujni kabl bi ti linn naplatio tri puta manje.Stvarno jesmo li postali ovce za Å¡iÅ¡anje...ta glupost koÅ¡ta verovatno u kini 1E metar.
Link to comment
Share on other sites

…je OK cena uzimajuci u obzir da metar tog golog kabla u Krusevcu kosta 30 €…

 

Naravno da je kopija i to klasiÄna.

Ali samo proÄitaj ovo gore i biće ti jasno da nema diskreditacije. Gledam ponudu kod nas. Verujem i ja da on u Kini direktno u fabrici koÅ¡ta 1 €. Ali malo poÅ¡tarine i „malo“ marže i eto… I nije to bilo koji prodavac, već prodavac koji se time bavi 30 godina i cenjen je meÄ‘u nekim ljudima sa ovih prostora. Nekada je prodavao iskljuÄivo originalne stvari, kada kopija nije ni bilo. Ja ga ne znam liÄno pa zbog toga ne bih kritikovao njegove oglase.

 

…

A Å¡to se tiÄe vrednosti od 60 € za ovaj kabel i sliÄne kopije. Mislim da je manja „prevara“ kupiti ovaj kabel, nego dati 2.499 € za 1.3 m originalnog Shunyata Mambo Džambo Ultra Low Mega Noise Main Cable.

Link to comment
Share on other sites

Uvek ta prica sa kablovima... Ne znam zasto prosipate toliko jeda za nesto sto neko tamo prodaje... Ova tema je i inace proizvela dosta neprijateljstva do sada. U pitanju je TRGOVINA i kao takva funkcionise po sledecem principu: Ja trazim a ti ili kupis ili ne. I to je sve. Ne vidim zasto bi bilo ko trosio vreme,zivce i sl. na nekog drugog kao da ga mozete ubediti da svoj kabl,u konkretnom slucaju, treba da pokloni ili ga baci jer nije original,jer mu je cena previsoka ili zato sto mu je font na kablu pogresan... Mislim,stvarno...

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da strucniji ukazu manje iskusnima na neke stvari, koje ovi ne bi uocili na vreme. Da se spreci prevara ili da neko iz neznanja da vecu sumu od realne. Drugo je ako neko namerno zeli platiti vise. Inace, provereno u KS su fake AQ kablovi. Jedine nove originale mozete naci, duplo skuplje, kod zvanicnog distributera.

Link to comment
Share on other sites

Uporedio par kablova koje su kupljeni kod njega sa slikama fake aq sa raznih foruma, a onda sa par originala uzivo i slika originala sa neta.

Toliko od mene, nisam licno kupovao ali neko jeste. Ne mogu reci dalje ko je kupio kablove.

 

Kad mi jos siroma ukazao na cenu Yarbo kablova kod njega i preko neta razlika je bila visestruka.

Link to comment
Share on other sites

Uvek ta prica sa kablovima... Ne znam zasto prosipate toliko jeda za nesto sto neko tamo prodaje... Ova tema je i inace proizvela dosta neprijateljstva do sada. U pitanju je TRGOVINA i kao takva funkcionise po sledecem principu: Ja trazim a ti ili kupis ili ne. I to je sve. Ne vidim zasto bi bilo ko trosio vreme,zivce i sl. na nekog drugog kao da ga mozete ubediti da svoj kabl,u konkretnom slucaju, treba da pokloni ili ga baci jer nije original,jer mu je cena previsoka ili zato sto mu je font na kablu pogresan... Mislim,stvarno...

mislim stvarno... ,a sta trebamo da radimo ... da prećutimo i podrzimo prevaru za koju znamo i lagariju jer eto "to je trgovina",treba li mozda joÅ¡ ida se radujemo jer je neko od nas namagarÄen oko neÄega.Da neko koristeci nezakonito necije ime vara ljude jos i  uz nasu podrsku.Zabole me koliko je nekog to kostalo,kakva je cija racunica- jednostavno u pitanju je prevarna radnja vec od starta tj.kineza.Skrenuo sam pažnju na to Tomi jer mislim da mu tako nesto ne treba,i on se zahvalio i izmenuo tekst oglasa da nije u pitanju originalni kabl i to je korektno jer je upoznao kupca sa tim sta kupuje i ne ulazim u to da li je i kako i sam kupio nesto bez provere ili je znao sta je u pitanju.Ovaj drugi prodavac sa oglasa je dodatno dodao da je kabl "best buy",a gde je to mogao procitati kad taj kabl ne postoji? Naravno izmislio,a mi trebamo da kazemo dobro Ok,hteo je covek samo da pogura malo prodaju.To nije kopija,vec zloupotreba imena sa jasnim predumisljajem, jer takav original ne postoji,a da je predumisljaj joÅ¡ od strane falsifikatora kineza govori da je cak i oznaka odabrana da liÄi na linn oznake,ali zvuÄniÄkih kablova.To za njih uopÅ¡te nije Äudno,vidjali smo i gore Hard diskove sa maticom,kablove po zgradama koje izgore,osigurace sa zatopljenom maticom,igracke za decu sa toksicnim materijama,aspirine iz buradi... 

Malo vec postajemo ovde sa pravdanjima takvih stvari deo onog sto nas okruzuje,a dobra namera prema forumskim kolegama još bude i za kritiku.Izvinjavam se Djuri sto me je tukao,pa da se rastajemo na ovu temu.

P.S. ja bih bio zahvalan nekom serviseru koji bi ukazao na recimo neke fejk delove,ili generalno na bilo koju drugu prevaru,svesnu ili ne svesnu.Nekad je to usluga i prodavcu ako je inace korektan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...